Олександр Горобець — слуга народу вкрав у своєї мами автомобіль

Олександр Горобець —  слуга народу вкрав у своєї мами автомобіль

Нардеп від партії «Слуга Народу» Олександр Горобець викрав свій же автомобіль, який оформлений на його маму — Скрипчук Лідію Костянтинівну. Фабула служби безпеки страхової компанії «Статус»: «Мама Горобця А. С. — Клієнта СК« Статус », Договір страхування транспортного засобу НТ №000886 ОТ 24.04.2007 р, BMW X5, 2007 р.в., держ. №АІ0072ВА, кузов 4USFE83547LY63484, 18.08.2007 р не виявлено свою автомашину, яку припаркувала біля свого дому в місті Вишневе. Автомашина оформлена на маму Горобця.
В результаті проведеного службою безпеки компанії розслідування було з’ясовано, що в зазначеному адресу: Вишневе, вул.
Лесі Українки, 19 страхувальник проживає 1,5 року. Живе з дружиною. Машиною управляє сам. Працює страхувальник в філії держпідприємства «Центр державного земельного кадастру». Статус клієнта не відповідає вартості придбаного ним автомобіля, крім того, оформлення на найближчого родича (маму) говорить про нетрудові доходи страхувальника. 

Практично відразу ж заявив, що планує застрахувати свій автомобіль LEXUS ». У розділі «Категорія» довідки «Проблемні клієнти СК «Статус» зазначено: «Угон з паркувального місця у будинку. Підозра на шахрайство». + 380674312222- Олександр Горобець, Саша «Торетто»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Особливості матраців з кокосовою койрою

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: