Огляд комплекту сигналізації Ajax StarterKit

Огляд комплекту сигналізації Ajax StarterKit

Домашня сигналізація тривалий час була дуже складним і дорогим рішенням, дротові датчики, складна система керування. Але технології не стоять на місці, і сьогодні на ринку з’явилися рішення, завдяки яким сигналізація стала доступною для всіх.

Фірма Ajax представила комплекти StarterKit для захисту будинку, квартири, офісу чи комерційного приміщення від вторгнення. Такы сигналызацыъ можна придбати за посиланням shop-digital.com.ua/ua/ajax. Тепер установка та налаштування охоронної системи стала простою та швидкою.

До складу Ajax StarterKit входять:

 • Інтелектуальна централь Ajax Hub
 • Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect
 • Бездротовий датчик відкриття Ajax DoorProtect
 • Бездротовий брелок Ajax SpaceControl

Для базового захисту приміщення є весь необхідний набір датчиків.
Великий плюс полягає в тому, що ви можете за необхідності масштабувати систему безпеки.
Базова централь підтримує підключення різних датчиків (до 100 у базовій версії та до 150 у версії Ajax StarterKit Plus).

Інтелектуальна централь Hub є ключовим елементом системи безпеки Ajax. Пристрій контролює роботу всіх датчиків Ajax і моментально відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони. Централь працює по радіоканалу з модулями GSM та Ethernet.

 • Живлення від мережі: 110-250 В
 • Резервний акумулятор: Li-Ion 2 Ач
 • Дальність зв’язку з датчиками – до 2000 м на відкритому просторі
 • Робочі частоти — 868,7-869,2 МГц
 • Саморегульована потужність радіосигналу — до 25 мВт
 • Блокове шифрування, засноване на алгоритмі AES Період опитування датчиків – 12-300 секунд

Застосовується технологія частотного хопінгу Частотний хопінг — це псевдовипадкове переналаштування робочої частоти, особливість полягає в частій зміні частоти, що несе. Вона змінюється відповідно до псевдовипадкової послідовності чисел, відомої як відправнику, і одержувачу. Метод підвищує помехозащищенность каналу зв’язку. Також через те, що частота постійно змінюється, стає неможливим прослуховування сигналу за допомогою вільно доступних радіосканерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Слуги" вимагають відставки голови ОТГ, якого спіймали на хабарі –

Велика дальність зв’язку з датчиками гарантує стабільну і стійку роботу, наскільки б великою не була територія, що охороняється.

Радіотехнологія jewller забезпечує максимально захищене та стійке з’єднання централі та датчиків, плюс мінімально необхідний рівень вихідної потужності та економить батареї. Завдяки цьому датчики Ajax стабільно працюють до 7 років на одному комплекті батарей.

Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect повідомляє про перші ознаки вторгнення до будинку чи офісу. Кріпиться на стіну навпроти дверей та інших місць можливого проникнення зловмисників.

 • Чутливий елемент – PIR-сенсор
 • Час доставки сигналу тривоги – 0,15 сек.
 • Дальність виявлення руху – До 12 метрів
 • Кути огляду — По горизонталі — 88,5 °, по вертикалі — 80 °

Цей датчик визначає людину за рівнем інфрачервоного випромінювання за допомогою пасивного ІЧ-сенсора. Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб унеможливити помилкові тривоги. Крім того, він автоматично збільшує або зменшує чутливість сенсора для безпомилкового визначення руху в спеку і холод.

Бездротовий датчик відкриття Ajax DoorProtect повідомляє про злам дверей або вікна. Встановлюється попри всі типи дверей, зокрема металеву основу.

 • Чутливий елемент – геркон
 • Час доставки сигналу тривоги – 0,15 сек.
 • Поріг спрацьовування – малий магніт – 1 см., Великий магніт – 2 см.

Визначає відкриття вікна або дверей за допомогою геркона, який впливає магнітне поле. Принцип дії дуже простий, поки геркон знаходиться у магнітному полі ланцюг замкнутий, але як тільки поле перестає діяти на датчик, контакти всередині під дією пружності розмикаються і на централь відправляється сигнал спрацьовування. Може працювати в режимі передавача, відправляючи Ajax Hub сигнал від проводового датчика.

Усі комплектні датчики встановлюються за допомогою фірмового кріплення SmartBracket.

Датчики Ajax захищені простим та ефективним тампером. Це невелика кнопка всередині корпусу датчика – коли все нормально, кнопка тримається у натиснутому стані. Якщо зловмисник спробує відкрити корпус, то кнопка віджимається, і ви отримаєте повідомлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Перцовский и его грязное белье Укразализныци

Крім того, до складу системи входить пульт управління SpaceControl — мініатюрний брелок, що управляє системою безпеки на відстані до 1300 метрів за відсутності перешкод. Дозволяє поставити систему безпеки Ajax на охорону, зняти її з охорони, а також увімкнути нічний режим або тривогу.

Процес підключення сигналізації дуже простий. Для налаштування нам потрібно буде встановити програму на мобільний телефон та зареєструвати в ньому Ajax Hub. Додаток можна завантажити з сайту інтернет-магазину або зайшовши безпосередньо до AppleStore/PlayMarket.

Далі, програма запитує ім’я Ajax Hub та його серійний номер. Серійний номер вказаний на самому пристрої під задньою кришкою та продубльований на упаковці AjaxHub. Серійний номер можна з самого додатка і рахувати через QR-код, який також вказаний на пристрої та на коробці.

Наступним кроком буде додавання Ajax Hub до створеного облікового запису, для чого пропонується придумати ім’я. Далі додаємо до системи приміщення. В принципі, навіть за наявності тільки StarterKit, має сенс заздалегідь додати всі кімнати, які будуть охоронятися системою Ajax.

Далі послідовно додаємо інші пристрої з комплекту за тим самим принципом.

Ajax StarterKiт — це рішення, функціональність якого можна суттєво розширити додатковими модулями та датчиками.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: