Обслуговування ГБО: ключові аспекти вибору СТО

Обслуговування ГБО: ключові аспекти вибору СТО

Кожен механізм, в тому числі газові системи авто, мають властивість зношуватись та виходити з ладу.

Термін служби таких агрегатів можна значно збільшити, якщо дбайливо використовувати встановлене устаткування та здійснювати його технічне обслуговування. Майстри автосервісу Мотор-Газ ГБО знають докладно та розповіли, з чого складається технічне обслуговування газових установок на авто.

GdrR3dqskL6rXGnMxXmdPbLb-OKJumfVBdR9ebf0_fyuQSm7zFzP5KhwiyDid5LvU6O-Gndz_uIqgOGM0IzgeIq_8s69dEppSqBaOnit12PI2Y3Y-RyA7fJ7IDsbHssGV6GSULIf6uD3rSDyqcjeN0IL7qYdF-kF

Експерти роз’яснюють, що під час встановлення газового обладнання на авто на спеціалізованій станції, власник обов’язково отримує сервісну книжку на ГБО. Тут не лише зазначаються точні відомості про нове устаткування, але й чіткі рекомендації по його експлуатації, терміни для звернення на СТО.

Зазвичай перше ТО рекомендовано проходити з пробігом 1000-1500 км. Така пройдена відстань оптимально підходить для повного налаштування газової системи, електроніки авто, з урахуванням манери керування водія. Під час швидкого та безкоштовного «нульового» ТО спеціалісти проводять вичерпну перевірку, а саме:

  • комп’ютерну діагностику ГБО;
  • герметичність оновленої системи;
  • заміну фільтрів;
  • загальний цілісний вигляд устаткування з метою виявлення механічних пошкоджень.

СТО в Києві надає великий обсяг послуг, серед яких:

dglRWK1OBQYBN49_XDA4Bup8A9mDSMdahBwUOQM8svzaBzDgjSbc0M2ZMEeGUOFxlZW5uaALt3Hv5peW3pAGM4WZKQXOd0lgKl_7extUbVRmeerLuV9dMo6WSpGktFSJlCUuxlrqcPru15Pki0Ul7Hs

Обирайте СТО, де спеціалізуються на роботі ГБО відповідного покоління, що встановлено на ваше авто. У Києві пропонуємо записатися на обслуговування на автосервіс Motor-Gas. Тут проведуть консультацію, монтаж, діагностику газової системи на авто не лише поширених марок, але й менш популярні моделі. Компанія надає професійні послуги по обслуговуванню систем ГБО брендів LPG, AEB, KING, Stag, Bigas та інших. Фахівці швидко та якісно виконують роботи, адже все потрібне обладнання та запчастини є у наявності.

Здійснюйте попередній запис на діагностику або ТО за 2-3 дні. Отримати професійне та повне технічне обслуговування транспортного засобу у день звернення можливо лише за умов вільних місць та часу спеціалістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В России начинается внутренняя грызня по поводу катастрофы в Украине

Діагностику газобалонного обладнання можуть супроводжувати й інші додаткові послуги, необхідні для якісного налаштування системи. Супутні послуги можуть включати усунення несправностей. Підбір чи замовлення нових деталей, ремонт.

Вартість сервісних послуг змінна та залежить від складності виконаних робіт, використаних запчастин та специфічних установок.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: