Обережно Дубінський! Як уберегтися від агресора?

Обережно Дубінський! Як уберегтися від агресора?

Телеведучий каналу 1+1 та популярний відео блогер Олександр Дубінський своєю вульгарною риторикою провокує насилля. Агресія на екрані провокує агрестю в житті. Провокує вбивство! Потрібно захистити наші родини від Дубінських! #СтопДубінський, #СтопМедіаНасилля, #ЗахистиДитинуВідМедіа

Відомий завдяки загальнонаціональному телеканалу «1+1» журналіст Олександр Дубінський демонструє вкрай агресивну поведінку в соціальних мережах. Він настільки одіозна особа, що від нього відхрещуються навіть ті, хто працює з ним на одному ліцензованому національному телеканалі, статус якого не заважає Дубінському порушувати канони журналістики. В особистому YouTube каналі та в фейсбук він взагалі нехтує мораллю як такою. При цьому чудово розуміє межу, за якою його чекає юридична відповідальність, і сам він її не перетинає.

Дубінський вміє маніпулювати людськими настроями так, що розбурхує агресію, прояви якої є вкрай трагічними для суспільства.

Морально здорові, дорослі люди, натрапивши на такий контент, реагують таким чином: відчувають відразу та  намагаються якнайшвидше вимкнути агресивне відео перенасичене негативом та матом.

Як описує відчуття від перегляду «блогерів» на кшталт Дубінського психолог Катерина Балинська:«Зразу відчуваю приступ нудоти. Моє тіло дуже чутливо реагує… Коли я вмикаю певних «блогерів». Це якраз наслідок нормальної психогігієни».

Але існують дві категорії, які піддаються на його вплив.

В першу чергу, це — підлітки, картина світу яких лише формується, і вони шукають собі об’єкти до наслідування. Саме блогери є групою їхніх уподобань. На погляд підлітків, які лише визначаються з моральними межами,  Дубінський, як порушник соціальних норм, видається привабливим і, найстрашніше, стає прикладом для наслідування.

Друга категорія, це особи (частіше чоловічої статі), які відчувають незадоволення життям і мають потребу вихлюпнути свою агресію. І саме такі особи, підсідають на агресивний контент Дубінського, як на емоційний «наркотик». Адже вони бачать у ньому виправдання власної асоціальної поведінки. Найгірше, що перегляд агресивного відео ще більше розхитує психіку цієї нестабільної групи. І вони переходять від асоціальної поведінки до тяжких правопорушень і, навіть, злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Ткаченко, Министерство культуры и махровый «схематоз»

Дубінський намагається конвертувати свою медійну популярність у гроші завдяки своєму каналу на YouTube. У власному блозі він повністю проявляє своє обличчя, рясно поливаючи матом усіх, кого вважає ворогами. Дозволяє собі принижувальні висловлювання щодо жінок. При чому жодне його відео в блозі не обходиться без мата. І, схоже, багатьом це подобається! Тому питання: «Чи має публічна особа нести відповідальність за дестабілізацію і підвищення рівня агресії у суспільстві?» стає все гострішим.

Задля профілактики негативних наслідків впливу цього персонажу, необхідно дотримуватися трьох простих правил:

  1. Не дивитися відеоконтент блогу Олександра Дубинського, слідкувати за тим, щоб діти та підлітки не мали дoступу до перенасиченого матюками контенту.
  2. Не контактувати з людьми Дубінського, які у пошуках скандалів та з метою їх провокації їздять Київщиною.
  3. Не вступати в суперечки з негативно налаштованими наслідувачами Дубінського, тому що вони можуть бути не лише агресивними на словах, а наносити фізичну шкоду оточуючим.

Сучасні медія транслюють занадто багато насилля. Воно впливає на психіку дорослих і дітей.

Українці занепокоєні такою тенденцією, адже агресія у сім’ї призводить до проявів домашнього насильства.

За результатами незалежного опитування наш проект визначив, що найбільше негативного контенту транслює канал 1+1, — саме той канал, на якому працює Олександр Дубінський.

Висновки робіть самі! Далі буде…

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: