«Не будет украинской армии – не будет обстрелов» — слит темник «Слуги Народа» по Штайнмайеру

«Не будет украинской армии – не будет обстрелов» — слит темник «Слуги Народа» по Штайнмайеру

В Интернет слили «темник» для «Слуги народа» относительно «формулы Штайнмайера»

Один из тезисов: «Не будет украинской армии – не будет обстрелов боевиков»

В Telegram-каналах появился текст «Месседж-бокса» под названием «Тези по мирному процесу на Донбасі» для депутатов от «Слуги народа» и связанных с партией PR-щиков и журналистов относительно освещения ситуации с подписанием так называемой «формулы Штайнмайера».

Текст создан в формате Word и из исходных данный файла видно, что к нему причастен некто Денис Семенов.

Возможно, это совпадение, но именно человека с таким именем в украинских СМИ называют как политтехнолога партии Зеленского, в прошлом главреда журнала «Фокус» и работавшего на Коломойского и Пинчука совместно с шеф-редактором этого же издания Никитой Потураевым. В частности, как информировала «Украинская правда» они участвовали в разработке стратегии «Слуги народа». Совпадение? – возможно.

На фото: Семенов (слева) и Потураев

В целом это набор общих тезисов, частично уже озвученных слово в слово самим Зеленским в его выступлении относительно скандальной «формулы» (скорее всего, зачитывая этот же «Месседж-бокс» или его прототип), но некоторые из них не могут не удивлять (если, конечно темник не является провокацией оппонентов Зеленского). В частности – в пункте о разведении войск под Золотым и Петровским. Например, такой тезис:

БУДЕ РОЗВЕДЕННЯ — ПРИПИНЯТЬСЯ ОБСТРІЛИ. Для незаконних збройних формувань вони втратять сенс, адже в Золотому не буде українських військових.

Війська відводяться ЛИШЕ НА КИЛОМЕТР… тому у разі загострення ситуації здатні швидко повернутися на позиції

То есть, если что украинские военные быстренько добегут… Впрочем, предлагаем полный текст документа, распространяемого как якобы внутренний «темник» для партии Зеленского:

Тези по мирному процесу на Донбасі

1. ЗРАДА СКАСОВУЄТЬСЯ

• Зрада скасовується. Її просто немає.
• Ми хочемо завершення війни та повернення всіх територій.
• На сьогодні, існує єдиний майданчик, де ці питання можуть обговорюватись на найвищому рівні. Це зустріч у Нормандському форматі. Але вона не могла б відбутися найближчим часом, бо на шляху була перепона – формула Штайнмайєра.

2. «ФОРМУЛА ШТАЙНМАЙЄРА»

• Чи варто лякатися «формули Штайнмайєра»? Ні, і ось чому:
o Вона НЕ передбачає, що Україна визначає анексію Криму і відмовляється від Донбасу
o Вона НЕ передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть вже завтра
o Вона НЕ передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть під дулом кулеметів
o Попередній президент три роки тому заявляв про початок роботи з імплесментації цієї формули – напевне ж, не тому, що він хотів зрадити Україну
• Формула Штайнмайєра каже лише про одне — коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу.
o Після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України, законодавством України
o та після публікації звіту ОБСЄ про те, що вибори відбулись відповідно до міжнародних демократичних стандартів.
• З ЦИМ І ЛИШЕ З ЦИМ ПОГОДИЛАСЯ УКРАЇНА У МІНСЬКУ
• Ми НЕ підписували ніяких спільних угод із ДНР і ЛНР
• Ми відправили окремого листа пану Сайдіку, де засвідчили узгодження позиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гунько Наталья Ивановна - земельные аферы, финансовые махинации и ... коллекция драгоценностей и шуб

3. ЩО БУДЕ ДАЛІ?

• Далі відбуватиметься:
o Зустріч у Нормандському форматі разом з Президентом Франції, Канцлером Німеччини та президентом Російської Федерації.
o На зустрічі будуть обговорені шляхи припинення війни на Донбасі.

4. ПОЗИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА НА НОРМАНДСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ

• Позиція Президента України в цьому питанні є чіткою, зрозумілою і співпадає з позицією українців:
o Донбас — це Україна.
o Там повинен запанувати мир.
o Має відбутись повне припинення вогню та виведення іноземних військових формувань.
o На українсько-російському кордоні з нашого боку повинні бути українські прикордонники.
o Має відбутися обмін полоненими, щоб всі наші громадяни повернулись додому.
o Вибори мають відбутися не під дулами кулеметів, а за українським законодавством, з доступом кандидатів від українських політичних сил, українських засобів масової інформації та міжнародних спостерігачів, з можливістю реалізації свого виборчого права усіма внутрішньо-переміщеними особами.

• На зустрічі у Нормандському форматі новий Закон про особливий статус підписуватися НЕ буде. Нинішній закон діє до 31 грудня. З 1 січня буде новий закон.
• Новий закон буде написано не в кулуарах Офісу президента чи парламенту. Він буде написаний у співпраці і публічному обговоренні з українським суспільством. Жодна «червона лінія» не буде перетнута.

• Отже:
• Ніякої капітуляції.
• Ніякої здачі національних інтересів.
• Ніяких договірняків та глобальних кроків без згоди народу України.

Лише:
• Повернення людей
• Повернення наших територій,
• Повернення полонених
• Повернення миру.

Позиція міжнародних партнерів: підтримка України збільшується

• Зарубіжні партнери України одностайно підтримали курс на дипломатичне рішення конфлікту. Це зробили і Франція, і Німеччин, і Євросоюз — на рівні посадових осіб і на рівні лідерів.
• Вони не дуже приховують свого здивування курсом попередньої влади. Адже відкрити можливість для нових перемовин у Нормандському форматі можна було набагато раніше.
• Замість того попередня влада реалізовувала незрозумілий міжнародним партнерам підхід, не погоджуючись на пропозиції партнерів (ту саму «формулу Штайнмайєра», наприклад) і водночас — не виступаючи із власними пропозиціями мирного врегулювання на Донбасі.
• Результат відомий: Путін з моменту Других Мінських угод (лютий 2015 року) уникав переговорів на вищому рівні, продовжуючи робити вигляд, що «нас там нєт», військові дії продовжувалися — зокрема з моменту Мінських угод загинуло близько 8 тисяч українців.
• Зараз мирний процес зрушив з мертвої точки. При цьому міжнародні партнери так само підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це означає, що вони не забули і не пробачили Росії ані Донбас, ані Крим. І їхня позиція на переговорах в Парижі буде жорсткою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Вечных людей нет". В Слуге народа попробуют подготовить замену Авакову

5. СЬОГОДНІ НАМ ПОТРІБНА ЄДНІСТЬ
• Шлях до миру не буде швидким. Він буде довгим і складним. Ми повинні пройти його разом. І тут нам потрібна єдність. В питанні миру вона необхідна, як повітря.
• Право на протест – священне право кожного українця. Президент чує всіх, хто не згодний і хто протестує. Він ніколи не здасть Україну.
• У той же час, нам сьогодні, як ніколи, потрібна стриманість і зваженість. Здатність не піддаватися на провокації та маніпуляції.
• Ті, хто це роблять – хочуть повернути собі можливість грабувати український народ та уникнути відповідальності перед народом. Цього – не буде ніколи.

РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК У ПЕТРОВСЬКОМУ І ЗОЛОТОМУ
• Зараз йдуть заходи по розведенню військ у двох населених пунктах на лінії розмежування — у Золотому та Петровському. Домовленість про це було досягнуто 1 жовтня на засіданні тимчасової консультаційної групи у Мінську. Згідно з планом, війська будуть відводитися на кілометр.
• У цьому немає ніякої зради.
o Війська відводяться ЛИШЕ НА КИЛОМЕТР. Не на 10, не на 100. Вони у належній боєготовності, тому у разі загострення ситуації здатні швидко повернутися на позиції.
o Війська відводяться З ДВОХ СТОРІН, і за процесом слідкує ОБСЄ.
o Це робиться не тільки для просування процесу досягнення миру на Донбасі. Це важливо для БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН, які живуть на цих територіях і у цих пунктах. Адже їх обстрілювали тому, що у цих населених пунктах стояли війська. І населення так чи інакше попадало під обстріли або жило під ризиком обстрілів.
o БУДЕ РОЗВЕДЕННЯ — ПРИПИНЯТЬСЯ ОБСТРІЛИ. Для незаконних збройних формувань вони втратять сенс, адже в Золотому не буде українських військових.
o ПІДРОЗДІЛИ ПОЛІЦІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ЗОНІ, З ЯКОЇ ВІДВЕДЕНІ ВІЙСЬКА. Більше того — підрозділи поліції в цих районах ПОСИЛЮЮТЬСЯ.
o Президент поклав ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за безпеку громадян на лінії розмежування на міністрів оборони та внутрішніх справ, начальника Генерального штабу.
o Яскравий приклад того, що система розведення працює — Станиця Луганська. Там війська розвели ще влітку. Обстрілів немає. Все спокійно. Поліція підтримує громадський порядок. Будуються дороги, відновлюється інфраструктура, будується міст, зруйнований під час війни.
• Розведення військ триватиме. Наша мета — розведення військ по всій довжині лінії розмежування, по всіх 450 км.
o Відбуватися воно буде поетапно.
o Кожен факт відведення буде відбуватися під наглядом місії ОБСЄ, яка має зафіксувати, що війська відводяться з обох сторін.
o Українські війська не знижуватимуть рівня боєвої готовності, щоб в разі загострення і провокацій швидко та вчасно повернутися на позиції.
o Буде забезпечуватися безпека місцевого населення — це головний принцип.
o Будуть проводитися роботи з відновлення місцевої інфраструктури

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: