Найкраще дітям: чому так важлива дитяча література?

Найкраще дітям: чому так важлива дитяча література?

Сучасні діти все більше занурюються у світ гаджетів та комп’ютерних ігор, а тому книги у них пішли навіть не на другий план – часом і зовсім зникли з життя. Але всі ми знаємо, наскільки читання є важливим для підростаючого покоління.

Але як пояснити дитині, що потрібно читати та як її зацікавити вивчати літературу? Для початку потрібно знайти хорошу бібліотеку, причому вона може бути навіть віртуальною. На сайті Читака є цікаві книги українською мовою для дорослих та дітей. Тут ви точно зможете знайти те, що сподобається навіть найвибагливішій дитині.

Чому діти мають читати книги?

Спочатку батьки повинні чітко розуміти, навіщо дітям потрібно читати книжки, а вже потім вирішувати, як саме своєму чаду прищеплювати цю любов до літератури. Є багато причин, через які діти мають читати:

  1. Діти зможуть грамотно будувати складні речення та вміти висловлювати власну думку. Для чого це потрібно? У живому спілкуванні, особливо серед підлітків, немає, звичайно ж, складних мовних зворотів — тут все просто. Але коли дитині потрібно буде захищати реферат, а потім диплом та курсові, тут такі навички точно знадобляться;
  2. Поповниться пасивний словниковий запас. Активний словниковий запас — це слова, які ми використовуємо щодня для спілкування і переписування. Пасивний – це ті слова, які ми знаємо, але не використовуємо. Тож якщо ми їх не використовуємо, навіщо їх знати? Щоб розуміти їхнє значення, коли ми десь їх зустрінемо, наприклад, у класичному творі. А ще для того, щоб продемонструвати свою ерудованість;
  3. Легше складати іспити у майбутньому. Коли потрібно написати твір, виникає багато проблем із підбором необхідних слів. Якщо дитина читатиме книжки, вона не лише зможе гарно висловити свої думки, а й наводити цікаві приклади, пов’язувати сюжети книг із реальними подіями та аналізувати їх. У цілому, такий твір виходить набагато цікавішим, тому й оцінюється він вище;
  4. У кожної людини з віком формуються погляди, цінності, пріоритети, з’являються цілі. А як усе це може сформуватись, якщо не знаєш, як жили люди в минулому, про що переживали та про що мріяли?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Виды кофемашин – что стоит знать?

Читати книги завжди цікаво та пізнавально. Просто потрібно дитині правильно пояснити, для чого це потрібно і якою в майбутньому вона зможе стати людиною, якщо багато читатиме. А скачати безкоштовно книги українською мовою на сайті Читака – тут можна обирати літературу разом із дитиною.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: