Нацгвардійці батальйону ім. генерала Кульчицького ліквідували російського терориста та вбивцю. Депута від КПРФ

Нацгвардійці батальйону ім. генерала Кульчицького ліквідували російського терориста та вбивцю. Депута від КПРФ

В Україні бійцями батальйону НГУ ім. Сергія Кульчицького ліквідовано чергового комуніста.

Мова йде про Нєгребецьких Алєксандра Юрійовича, 1976-го року народження (45 років). Родом з Челябінської області, був сержантом у Другій чеченській війні. Після повернення став міським депутатом від КПРФ у рідному місті. З початком війни на Донбасі активно волонтерив та доправляв добровольців на війну. Потім сам став командиром одного з підрозділів та провів декілька ротацій там.

Після нового вторгнення знову приїхав сюди. Сформував розвідгрупу з 4 рил, вирушив на бойове завдання, і… був ліквідований снайпером з гвинтівки Барретт М82. Про загибель цього петуха каже жетон на тілі.

Фото опубліковане у фб Алекс Инеррен (https://www.facebook.com/alex.inerren/posts/pfbid0PQZvRWFHkw2o5sPP6mnyynj7Y7aDiLFwck8U5tvPRC8Mbtfo7s2dHgH6951eTmG2l).

Герой цього допису на миротворці (https://myrotvorets.center/criminal/negrebeckikh-aleksandr-yurevich/?fbclid=IwAR0Z4ihBSUuUXbSS5WHYPi6PMV6YdiToEyvdC2hsK-S5TWHzU69wdxtKcps), також його Вконтактє (https://vk.com/id188769001)

Зверніть увагу, ліквідовано комуняку, що взяв у руки зброю проти України, а перед цим проти Чечні. Але у нас не говорять, що ми воюємо з більшовицькою ордою, як і понад сто років тому воювали, у нас чомусь більшовиків йменують нацистами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Северодонецк. Успешное контрнаступление ВСУ. 50% города под контролем украинских сил. У россиян колосальные потери (ВИДЕО)

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: