«Нас об’єднують пам’ять, примирення та спільне майбутнє»: Глави МЗС України та Німеччини обмінялися листами –

«Нас об’єднують пам’ять, примирення та спільне майбутнє»: Глави МЗС України та Німеччини обмінялися листами –

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас у День пам’яті та примирення, 8 травня, обмінялися листами 

Фото: Twitter Дмитра Кулеби

Копії листів оприлюднив очільник української дипломатії Дмитро Кулеба у своєму Twitter, передає .

«Той випадок, коли дипломатичне листування з рутини перетворюється на особливо довірливу комунікацію між державами. Ми з колегою і другом Гайко Маасом обмінялися такими листами з нагоди 8 травня. Україну та Німеччину об’єднують пам’ять, примирення та спільне європейське майбутнє», – написав український міністр.

У своєму листі Маас висловив солідарність з Україною та підтримку її територіальної цілісності.  

«Сьогодні Німеччина стоїть на боці України та висловлює свою солідарність з нею, виступає на міжнародній арені за суверенітет і територіальну цілісність та підтримує курс її євроатлантичних реформ. Я переконаний у тому, що пам’ять про варварську війну, розв’язану Німеччиною, про жертв цієї війни в Україні, а також про ту відповідальність за мир та безпеку в Європі, яка звідси випливає, залишиться міцною основою відносин між нашими державами», — написав німецький міністр.

Він також висловив подяку народу України та інших країн, які постраждали від націонал-соціалізму в роки Другої світової війни, за простягнуту руку примирення.

Кулеба, своєю чергою, подякував Маасу за підтримку України та його особисті зусилля для припинення війни, яку Росія розв’язала проти України, а також за підтримку євроатлантичних реформ.

«Переконаний, що, зокрема завдяки цим зусиллям, Україна та Німеччина матимуть не лише трагічне минуле, а й щасливе спільне майбутнє в об’єднаній Європі», – наголосив він.

Нагадаємо, у заяві Міністерство закордонних справ України до Дня пам’яті і примирення зазначається, що сьогодні Україна захищає не лише саму себе, але й всю демократичну Європу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кирилл Евгеньевич Шевченко - как глава НБУ «Терра-банк» ограбил

Як відомо, кожного року 8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Більше новин про події в Україні та світі 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: