Нафтобаза та електропідстанція – результати успішного полювання дронів СБУ на території рф

Нафтобаза та електропідстанція – результати успішного полювання дронів СБУ на території рф

За даними наших джерел, цієї ночі дрони СБУ активно працювали в Бєлгородській та Липецькій областях рф. Як наслідок – «бавовна» палала на нафтобазі «Осколнафтопостачання» біля н.п. Старий Оскол та на підстанції «Єлецька» потужністю 500 кВ.

Росіяни у місцевих пабліках всю ніч скаржилися на серію гучних вибухів в районі нафтобази в Бєлгородській області. А губернатор Липецької області підтвердив пожежу на електропідстанції «Єлецька». До речі, вона живить тягові підстанції РЖД, нафтоперекачувальну станцію «Станова» та забезпечує транзит між Липецькою, Орловською та Брянською енергосистемами.

«Російська промисловість, яка працює на війну проти України, залишатиметься законною ціллю для СБУ. Заходи для підриву воєнного потенціалу ворога продовжуватимуться», — зазначило поінформоване джерело.

  • Дрони СБУ завдали ударів по нафтобазі «Осколнафтопостачання» біля населеного пункту Старий Оскол у Бєлгородській області та підстанції «Єлецька» потужністю 500 кВ у Липецькій області.
  • Внаслідок ударів на нафтобазі виникла пожежа, а підстанція була виведена з ладу. Її функції полягали в живленні тягових підстанцій РЖД, нафтоперекачувальної станції «Станова» та забезпеченні транзиту між Липецькою, Орловською та Брянською енергосистемами.
  • Місцеві жителі у російських пабліках скаржилися на гучні вибухи в районі нафтобази.
  • Губернатор Липецької області підтвердив пожежу на підстанції «Єлецька».
  • Джерела в СБУ повідомили, що російська промисловість, яка працює на війну проти України, й надалі буде законною ціллю для українських спецслужб.

Це черговий успішний удар українських сил по тиловому забезпеченню російської армії. Знищення нафтобаз та електропідстанцій ускладнює постачання палива та боєприпасів до російських військ, а також дестабілізує роботу російської промисловості.

Дії СБУ свідчать про те, що Україна має можливості завдавати ударів по глибокому тилу противника. Це піднімає бойовий дух українців та наближає перемогу України у цій війні.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: