Михайло Хорошевський – чоловік, який досяг усього в житті сам

Михайло Хорошевський – чоловік, який досяг усього в житті сам

Сьогодні багато хто з нас стоїть на роздоріжжі. Ми розуміємо, що вибір місцевого депутата визначить подальший шлях розвитку нашого району. Ми розуміємо, яка це відповідальність. Але це непростий вибір. Яким чином вирішити, кому віддати свій голос, щоб у майбутньому бути гордим за свій вибір?

Михайло Хорошевський – людина, яка досягла усього в житті своєю працею та наполегливістю. Людина, за плечима якої 27 років трудового досвіду. Розпочавши свій професійний шлях звичайним робітником, сьогодні він керує одним із найпотужніших комунальних підприємств Києва.

Михайло Хорошевський народився у 1976 році у родині, де батько – Георгій Миколайович, – художник, а мати – Віра Єгорівна, – працювала економістом. Ще під час навчання у школі був активним, відповідальним та дієвим. Захоплювався спортом та поставив собі за мету отримати вищу освіту.

У 1993 року вступив до Східноукраїнського державного університету, але вже в студентські роки розпочав трудову діяльність – пішов працювати на виробництво у вугільній промисловості.

Після закінчення інституту обрав своїм місцем роботи державне підприємство «Луганськвуглебудреструктурізація», де пройшов шлях від звичайного гірника до комерційного директора підприємства.

Велика відповідальність та коло виробничих завдань потребували більш ґрунтовних знань у сфері управління. Тому було здобуто другу освіту у Донбаському гірничо-металургійному інституті.

З 2009 року очолює комунальне підприємство виконавчого органу Київської

міської ради «Київекспертиза».

Діяльність Михайла Хорошевського допомогла зберегти місту мільйони гривень бюджетних коштів, а також проконтролювати безпечність та законність будівництва.

Михайло Хорошевський виховує двох дітей – сина та доньку. Донька – Поліна, – професійно займається вокалом, переможець всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, а також вивчає корейську мову. Син –Михайло, – ходить у дитячий садок, але як і дідусь захоплюється малюванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Владимир Карплюк: как уголовники поддержали экс-мэра Ирпеня на выборах в Раду

«Хочу, щоб мої діти та діти кожного з нас були щасливими та мали все необхідне. Я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості, бо сам вважаю: той, хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь», – так вважає, так думає і так живе Михайло Хорошевський.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: