Молодий університет Словаччини

Молодий університет Словаччини

Перед кожним, хто нещодавно закінчив школу постає питання о подальшому  шляху навчання. Останнім часом у цій сфері відбувається багато змін, що стає метою обговорення долі закладів у світі в цілому. Майбутні абітурієнти все частіше замислюються над тим, аби відправляти свої заяви у закордонні університети. З одного боку міжнародна освіта- це перспективи побудувати кар’єру, здобути престижну освіту і диплом та отримати цінні знання, підкріплені досвідом. З іншого- складнощі в адаптації та великі фінансові витрати.

Навчання у Словаччині

В одному із найстаріших міст Банська Бістриця, розташований справжній студентський куточок. Разом з куточком знаходиться  університет Матея Бела, побудований у 1978 році. Цей заклад, названий на честь видатного вченого, входить до Європейської асоціації університетів. Забезпечуючи своїх студентів у професіональній підготовці та високій якості навчання. Він має факультети у різноманітних напрямках підготовки:

  1. Економічний.
  2. Факультет політичних наук та міжнародних відносин.
  3. Навчання в напрямі природних наук.
  4. Юридичний.
  5. Педагогічний.
  6. Факультет філософії.

Університет Матея Бела співпрацює із науковими центрами. Навчання на економічному факультеті проводиться на англійській та словацькій мові. ВНЗ пропонує своїм студентам проходження практики у престижних європейських компаніях. Підвищують кваліфікацію учнів та допомагають з працевлаштуванням після навчання.

Структура університету

Життя в гуртожитку. Заклад має декілька типів корпусів зі спальнями. В одному типі кімнати двомісні (або 3-х), кожен поверх будівлі має санвузол та кухню. В другому типі- кімнати розміщають двох студентів та мають власний балкон та душову. Також є варіант поселення у гуртожиток з блоковою системою, де в кожному блоці розташована вбиральня, а кухня одна на поверх. Незалежно від типу всі кімнати комфортно облаштовані: абітурієнт має власну шафу, ліжко, письмовий стіл, тумбочку та інше. Кухня має необхідну техніку та невелику кількість посуду, для приготування страв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Екологічність і підтримка військових. Перетворення pod-систем на ресурси

За кожним корпусом або гуртожитком закріплена університетська столова, де обід  коштує в межах 1-3 євро. Але це не відображається на асортименті та якості страв.

Кожного року університет Матея Бела організовує різноманітні спортивні змагання; наприклад зумба, футбол, теніс, джампінг. На спортивних заняттях тренуються безкоштовно або за мінімальну оплату.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: