Міжкімнатні двері зі склом: переваги та недоліки

Міжкімнатні двері зі склом: переваги та недоліки

Важко переоцінити практичність та функціональність міжкімнатних дверей зі скла. Вони чудово вписуються в інтер’єр не лише бізнес-центрів, магазинів, офісів, а й житлових будинків. Скляні двері в будь-якому приміщенні візуально розширюють простір, додають мінімалізму та лаконічності.

Купити готові або замовити міжкімнатні двері зі склом за індивідуальним проєктом можна в салонах «Центр Дверей», які знаходяться в Києві, або ж в інтернет-магазині. Компанія успішно працює на українському ринку протягом 15 років та має власне виробництво. При покупці виробу клієнт отримує всі супровідні послуги (консультацію фахівців, доставку по всій території України, гарантію). Також для постійних та гуртових замовників діє гнучка система знижок.

Чому є сенс встановлювати міжкімнатні скляні двері

Не варто сумніватись у практичності дверей з такого матеріалу, як скло. Конструкції є досить оригінальними та мають ряд переваг:

  • чудово підходять для маленьких приміщень, бо завдяки освітленню, простір візуально збільшується;
  • мають ефектний зовнішній вигляд, а крім того, – величезний вибір декоративних оформлень, що дозволить втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї;
  • ідеально витримують підвищену вологість та різкі перепади температур у приміщенні;
  • мають тривалий термін експлуатації та високу стійкість до механічних пошкоджень (якщо при виробництві були дотримані всі технології, то не варто турбуватися про міцність та термін служби, виключається також можливість деформації дверних полотен);
  • прості в догляді, легко й швидко миються шляхом використання спеціальних засобів.

Залежно від способу відкриття двері зі скла бувають декількох видів: маятникові, радіусні, роторні, розстібні та розсувні.

Недоліки скляних дверей

Як і кожен виріб, скляні дверні конструкції мають кілька недоліків. Наведемо основні з них:

  • ціна (такі двері не належать до продукції економкласу, але в салоні «Центр Дверей», завдяки прямій співпраці з виробниками, вартість товарів є цілком доступною);
  • вага (саме по собі скло є нелегким матеріалом, тому можливі труднощі при встановленні, якщо цим займатиметься майстер без досвіду);
  • дещо знижена звукоізоляція та здатність пропускати запахи, бо скляну конструкцію важко ідеально підігнати під дверний отвір.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  4 этапа реабилитации от алкоголизма и наркомании

Якби там не було, скляні двері, безумовно, стануть прикрасою вашої оселі. Адже це чудове поєднання практичності та естетичності.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: