Матраци зима/літо – комфортний сон незалежно від погодних умов

Матраци зима/літо – комфортний сон незалежно від погодних умов

Ортопедичні матраци лінійки зима-літо по праву вважаються найбільш універсальними та практичними. У літні місяці ці вироби дарують бажану прохолоду, в зимові – тепло і затишок. Матраци даної лінійки представлені в широкому різноманітті моделей: деякі з них складаються з декількох шарів, інші мають пружинну або безпружинну основи. Також на ринку можна зустріти великий вибір спеціальних моделей лінійки зима-літо.

Особливості матеріалів виготовлення

Перш ніж матрац купити Київ рекомендує звернути увагу на якість матеріалу зовнішньої обшивки:

  • Найкращий матеріал для використання матраца в літній сезон – бавовна. Він надійно оберігає виріб від згубної дії вологи, принагідно забезпечуючи хорошу провітрюваність.
  • Для другої сторони матраца важлива наявність якісного утеплювача, а також чохла з натуральної вовни. Цей матеріал зводить до мінімуму ризик захворювання на ГРЗ, огортаючи тіло користувача теплом і комфортом.

Передові технології, які застосовуються у виробництві двосторонніх матраців, продовжують удосконалюватися з кожним роком. На сучасному ринку все більшої популярності набувають латексні матраци з м’якою поверхнею. В основі таких виробів може бути як натуральний, так і синтетичний матеріал. Штучний аналог природного латексу виготовляється у поєднанні з компонентами пінополіуретану або щільних нетканих матеріалів. До основних переваг латексу фахівці відносять підвищену пружність, м’якість, тривалий термін експлуатації, вологостійкість.

Як доглядати матрац?

Щоб виріб прослужив вам якомога довше, не втрачаючи при цьому корисних властивостей, серйозно поставтеся до питання догляду. Не рідше ніж двічі на рік (залежно від погодних умов) перевертайте матрац на інший бік.

Як і будь-яка річ, матрац притягує до себе пил та бруд. Якщо не потурбуватися про їх усунення, скупчення пилу осядуть усередині виробу, збільшивши його загальну вагу до 10%. Щоб уникнути подібного, час від часу позбавляйте матрац від чохла і ретельно продуйте пилососом. Знімні чохли можна випрати в машині на делікатному режимі. Для чищення чохла незнімного використовуйте звичайні миючі засоби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Виды контактных линз

Найдорожча модель не завжди є найбільш якісною, адже спальний матрац – виріб строго індивідуальний. Вибір ідеального двостороннього ліжка вимагає комплексного підходу і не повинен обмежуватися асортиментом певного виробника. Набагато важливіше в процесі вибору матраца в інтернет магазині magdek.com.ua звернути увагу на відповідність виробу заданим критеріям та індивідуальним потребам користувача.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: