Мар’ян Заблоцький — «паршива вівця» в стаді Зеленського

Мар’ян Заблоцький — «паршива вівця» в стаді Зеленського

«Паршива вівця» Заблоцький псує рейтинги всьому «стаду» Зеленського.

З кожним новим скандалом в стінах Верховної ради України не перестаєш дивуватися короткозорості і неприкритою жадобі наживи, яку без будь-якого залякування, бо ніхто не карає, демонструють певні представники пропрезидентської фракції «Слуга народу». А потім Зеленський не може взяти в толк, чому ж його персональні рейтинги, як, власне, і кредит народної довіри, виданий його партії тріщать по швах.

Мар’ян Заблоцький — неодноразовий фігурант гучних корупційних скандалів, якого в інформаційному просторі давно вже охрестили не інакше, як «слугою олігархів» або «депутатом за викликом», готовим за гроші лобіювати на законодавчому рівні бізнес-забаганки певних кланів на шкоду інтересам ринку, державного бюджету і економіки країни в цілому. Ну адже явна «паршива вівця» в стаді Зеленського! І що? Реакції нуль!

В кінці 2020 року Заблоцький «протягнув» скандальний закон про пільгове ПДВ що надає суттєві преференції виключно великим агрокомпаній України. І все ж прекрасно розуміють в чиїх інтересах і для кого конкретно намагався Заблоцький і його колега по комітету Кулинич! До своєї «служби народу» Кулинич був помічником співвласника агрохолдингу «Кернел».

Та й сам Заблоцький, під час VIII парламентського скликання, «носив портфель» за нардепом Олексієм Мушако — родичем цього співзасновника «Кернел».
У 2017-2019 роках, Заблоцький засвітився в гучному, відверто корупційний скандал навколо тютюнової компанії «Філіп Морріс». За півмільйона доларів Заблоцький, будучи на той момент ще головою Громадської ради при комітеті ВР з питань податкової політики, активно вирішував питання щодо пільгових митних ставок. До речі, інтереси «Філіп Морріс» Заблоцький активно лобіює і сьогодні, будучи вже депутатом. Це ж його законопроект, який передбачає послаблення в питаннях реклами тютюну? Його!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Татьяна Ткачик - правило жизни рейдера: разорить и выкупить

А зовсім недавно, 8 лютого 2021 року Заблоцький зареєстрував законопроект №5043, що передбачає введення нерівних ставок податку на доходи для операторів грального бізнесу.
Для організаторів азартних ігор депутат прописав 18%, а ось для лотерейників — 30%. Що це, як неприкрита корупція в цілях особистого збагачення? Скільки Мар’ян поклав до власної кишені грошей?

І після всього цього Зеленський ще дивується розірваними на шматки рейтингами? Може бути, йому варто спочатку почистити свою «отару» від паршивих овець? Адже заразитися може все «стадо»! Тоді Зеленському буде ще болючіше …

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: