Лікарні Укрзалізниці перевіряють – чому не лікують хворих на COVID-19

Лікарні Укрзалізниці перевіряють – чому не лікують хворих на COVID-19

Лікарням Укрзалізниці виділили на лікування хворих з коронавірусом 60 млн грн, однак вони не приймають таких пацієнтів

«Лікарні Укрзалізниці – це відомчі лікарні, що підпорядковані Укрзалізниці, і якими керує Міністерство інфраструктури. Ми їх ввели до переліку закладів, що надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу. Ми їм видали гроші на підготовку кожної лікарні як і решті лікарень.

Коли ці кошти надали лікарням Укрзалізниці, вони звітували, що приймають хворих на Covid-19. За цей період вони отримали 60 млн грн. 60 млн грн для додаткового фінансування з Держбюджету для дев’яти лікарень. Зараз запитання до власників – де ці гроші і чому вони не можуть прийняти пацієнтів?» – розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

Також він додав, що з понеділка у цих лікарнях працює аудит Національної служби здоров’я України щодо перевірки використання коштів.

За інформацією Офіційного порталу Києва, заповненість трьох лікарень УЗ хворими на Covid-19 у столиці складає лише 23%. Тоді як більшість інших лікарень заповнені на 100% або майже повністю. Приміром заповненість ліжок у Київській клінічній лікарні на залізничному транспорті №1 АТ Укрзалізниця складає лише 27%, а у лікарнях УЗ №2 та №3 – по 21%.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гайд по игре в покер онлайн на деньги

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: