Кращі напівфабрикати в Києві

Кращі напівфабрикати в Києві

Напівфабрикати з грибів та овочів все більше стають популярними серед українціі. Високоякісні напівфабрикати Київ пропонує інтернет магазин Art of cooking

Компанія запевняє, що при виборі грибів, овочів і фруктів увага до якості є головною. Експертиза, контроль якості на кожному етапі, суворі специфікації якості з виробниками та можливість відстеження є гарантією найвищих стандартів і якості продукції для всіх  клієнтів. Гнучкість виробничих ліній компанії означає, що Арт оф кукінг здатний відповідати конкретним вимогам, розробленим у співпраці з науково-дослідними відділами клієнтів.

Компанія використовує технологію азотної заморозки, яка дозволяє дуже швидко готувати напівфабрикати що є синонімом традиційної гастрономічної культури, застосованої до високоякісних заморожених продуктів.

Завдяки  гастрономічним традиціям у поєднанні з постійним розробкою нових продуктів, підрозділ харчових напівфабрикатів продовжує розвиватися, дедалі більше зміцнюючи  відносини з вимогливими кухарями, які прагнуть високої якостіінновацій та конкурентоспроможних цін.

Великий досвід із замороженими продуктами означає, що компанія може пропонувати якісні продукти без відходів або виділення надлишку води. 

Компанія пропонує оригінальні продукти та приділяє пильну увагу справжнім смакам, який і слід було очікувати від якісних продуктів. Велика увага до деталей. Прості етикетки, обмежена кількість ретельно відібраних якісних інгредієнтів, без консервантів, добавок або генетично модифікованих інгредієнтів.

Рецепт успіху продукції Арт оф кукінг простий. Українська та європейська кухня з ноткою креативності та повністю натуральним приготуванням без ароматизаторів та добавок. Це в поєднанні з ексклюзивними технологіями, розробленими для розвитку традиційних методів приготування їжі, дозволяє компанії постачати смачні, корисні страви так само, як якщо б вони були приготовані вдома.

Щодня реагувати на нові ринкові тенденції та вимоги клієнтів – ось місія Арт оф кукінг. Асортимент готових заморожених страв є прикладом інноваційної здатності компанії. Команда досвідчених кухарів і фахівців з науково-дослідних робіт працює над розробкою нових концепцій продуктів, нових рецептів і нових рішень, щоб швидко реагувати на тенденції, що розвиваються, і зміну смаків споживачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роспуск Рады, и дискуссионный Разумков: О чем сказал и не сказал вице-спикер Стефанчук

Якісні рецепти напівфабрикатів

Категорія напівфабрикатів постійно розвивається на основі інноваційних продуктів і нашої неперевершеної здатності пропонувати нові рецепти та страви. Арт оф кукінг постачає оригінальні та ексклюзивні продукти як для власної торгової марки, так і для приватних торгових партнерів, надаючи професійні консультаційні послуги для розробки пропозиції та визначення асортименту.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: