Григорій Козловський прокоментував рішення українського журі на «Євробаченні». «Це сором!»

Григорій Козловський прокоментував рішення українського журі на «Євробаченні». «Це сором!»

Президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський прокоментував перемогу українського гурту Kalush Orchestra на музичному конкурсі «Євробачення-2022» та висловив обурення рішеннями українського журі.

Про це повідомила Трибуна.

«Вітаю хлопців із гурту Kalush! Ви – молодці. Виступ – неймовірний! А слова, які ви промовили зі сцени про Маріуполь і «Азовсталь», заслуговують на ще більший респект. Україна = перемога», – зазначив Григорій Козловський.

У той же час він наголосив на тому, що після конкурсу залишився гіркий післясмак.

«Це справжній іспанський сором! Голосували вони, а соромно мені! Щиро хотів би попросити вибачення перед поляками! Для тих, хто не в темі: українські судді не віддали польському виконавцю жодного балу. І це ганебно! Ми живемо в такий час, коли справді без жодних масок стає зрозуміло, хто є наші брати, а хто ні. Польський народ – це наші найкращі друзі», – пояснив президент «Руху».

Григорію Козловському соромно за цих наших так званих журі, які заблукали між двома соснами.

«Український народ віддав польському артисту найбільше голосів. Але за наше це журі я хотів дуже перепросити», – підсумував Козловський.

Нагадаємо, що на конкурсі «Євробачення 2022» переміг гурт Kalush Orchestra. Професійне журі поставило українців на четверте місце. Однак, отримавши від глядачів 439 балів (явно найбільше серед усіх учасників), Україна тріумфувала в італійському Турині.

Після хвилі радості та гордості через перемогу українців мережу захлиснув потік обурення від голосування професійного журі від України за переможця конкурсу. Якщо максимальні 12 балів для Великої Британії ніхто особливо не ставить під сумнівів, то як так сталося, що Польща та її учасник Крістіан Охман з піснею River не отримали жодного балу – не розуміють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Инженер-любитель из Франции создал аппарат, который превращает пластиковые отходы в настоящее дизельное топливо и бензин

Представник журі від України на Євробаченні-2022, вокаліст  формації «Піккардійська терція» Андрій Капраль у спецефірі NTA пояснив принцип оцінювання виступів під час конкурсу та відреагував на обурення українців щодо голосування.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: