Компресор Ekom DK 50 Технічні характеристики пристрою

Компресор Ekom DK 50 Технічні характеристики пристрою

Технічні характеристики пристрою

Стоматологічний компресор Ekom DK 50 призначений для безперебійного забезпечення техніки чистим стисненим повітрям. Він працює без використання мастила, що робить його екологічним обладнанням, ефективним для підтримання працездатності інструментів, які безпосередньо застосовуються у ротовій порожнині.

Безмасляний компресор виробляється перевіреним та надійним словацьким брендом Ekom. Прилад вирізняється наступними характеристиками:

  1. встановлений двигун з двома циліндрами та потужністю 1100 Вт, що забезпечує безперебійну роботу при високому рівні навантаження;
  2. рівень шумності складає 71 дБ, що робить техніку доволі комфортною для стоматолога та відвідувачів;
  3. резервуар для зберігання стисненого повітря ємністю 25 літрів – цього вистачить для живлення стоматологічних установок, мікромоторів, наконечників та іншого обладнання;
  4. компактна конструкція вагою 52 кг, яку можна зручно розмістити на столі або встановити на будь-яку поверхню.

Стоматологічний компресор може оснащуватись спеціальною сушильною шафою для висушування стисненого повітря, що виробляється. Техніка відповідає сучасним медичним стандартам та дозволяє підтримувати одночасну роботу декількох потужних інструментів (в тому числі установок).

Переваги стоматологічного компресора

Словацький компресор Ekom DK 50 користується популярністю завдяки наступних плюсам:

  • безпечність для пацієнта та зовнішнього середовища через відсутність у стисненому повітрі частинок мастила;
  • тривалий термін роботи двигуна без перегрівання та збоїв;
  • конструкція з міцних матеріалів, яка витримує механічні навантаження, високу вологість, температурні коливання та інші зовнішні фактори;
  • просте управління, що дозволяє запустити компресор без тривалого вивчення його особливостей;
  • універсальність використання та можливість забезпечення стисненим повітрям одразу двох стоматологічних установок.

Монтаж стоматологічного компресора може бути виконаний за мінімальну кількість часу. Однак для виконання цього завдання рекомендовано залучати спеціалістів з відповідними навичками та досвідом. Універсальний пристрій дозволить зекономити, але при цьому підтримувати ефективність роботи. Справа в тому, що вироблення стисненого повітря без використання мастила для змащення мінімізує витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Достоинства насосной станции Pedrollo

Безмасляний компресор Ekom DK 50 забезпечить зазначені вище переваги тільки за умови використання оригінальної техніки. У стоматологічному інтернет-магазині «МедДент» можна придбати обладнання словацького виробництва, яке доставлене в Україну напряму, без залучення посередників. Тому ціна ефективного пристрою приємно вразить.

Джерело: сайт meddent.com.ua

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: