Календарі як декор інтер’єру, рекламна продукція та подарунок

Календарі як декор інтер’єру, рекламна продукція та подарунок

Вибір календаря – це не просте рішення, яке залежатиме від бажаного результату. Така продукція може бути декоративною, сувенірною та рекламною. Є декілька ключових параметрів вибору, які впливають на підсумковий результат.

Які є види календарів?

Один із критеріїв підбору – це тип календаря. Він впливає на вигляд виробу, комфорт від його використання, а також на термін виготовлення календарів і їх вартість. З-поміж основних варіантів можна вибрати:

  1. Настільний. Він має невеликий формат, аби не займати багато робочого простору. Цей виріб може бути перекидним або відображати відразу весь рік. Календарі такого плану використовуються в офісах або на робочих місцях.
  2. Настінний. Ці вироби можна повісити за допомогою спеціального кріплення, кнопок або липкої стрічки. Такі календарі зазвичай відображають одразу цілий рік або розбиті на квартали.

Вибір варіанта відображення дат залежить від побажань замовника та зовнішнього вигляду календаря. Обидва різновиди виробів друкуються на папері з різною густиною. Вона може становити від 80 до 350 г/кв. м. Щільність впливає на товщину листків і довговічність календаря.

Також можна вибрати свій дизайн. Завдяки офсетному друку малюнки виходять яскравими, чіткими та з гарною кольоропередачею. Завдяки точному нанесенню пігментів цей вид друку може передавати тонкі лінії та дрібні деталі. Для дизайну можна використовувати фотографії, графічні малюнки, логотипи та багато іншого. Друк може бути кольоровим або чорно-білим.

Тираж вибирається індивідуально. Замовити партію потрібного обсягу можна в компанії Kyiv Print. Мінімальний розмір тиражу складає 50 екземплярів. За потреби обсяги можна обговорити з менеджером.

Найкращі умови співпраці

Якщо вам потрібні якісні календарі в подарунок, як сувенірна чи рекламна продукція за доступною ціною, зверніть увагу на асортимент компанії Kyiv Print. Покупцям представлено широкий вибір поліграфії високої якості та з різною деталізацією. Вся продукція виготовляється на надійному устаткуванні, завдяки чому сумніватися в її надійності та довговічності не доведеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Канальные вентиляторы - что это такое и как они работают?

В каталозі типографії наведено перелік параметрів для спрощення вибору. Скористайтеся зручними фільтрами на сайті компанії – вони допоможуть визначити оптимальні характеристики для швидкого замовлення. Отримати свої календарі чи інші поліграфічні матеріали ви зможете в будь-якому куточку України в найкоротші терміни. Оплатити товар можна зручним для вас способом.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: