Іван Романюк – крав, краду і красти буду за будь якої влади

Іван Романюк – крав, краду і красти буду за будь якої влади

Іван Романюк — взірець чиновника який прилаштовується за будь якої влади. Він крав гроші з бюджету і за часів Януковича і за часів постмайданної влади, краде і зараз при «Слугах народу»…

Муж і жена – одна сатана

Ще 19 серпня 2013 р. Служба автомобільних доріг у Сумській області з дозволу заступниці голови комітету з конкурсних торгів (заступниці начальника служби) Олени Неревяткіної уклала дві угоди на суму 4,01 млн грн з ТОВ «Сумимостобуд» на поточний ремонт двох мостових переходів на автомобільній дорозі державного значення (Н-12) Суми – Полтава.

Але тендери мали відверті ознаки фіктивності, оскільки голова тендерного комітету – головний інженер та в.о. начальника служби Іван Романюк – раніше був головним акціонером фірми-переможниці, а на момент тендеру її очолювала його дружина. Як повідомляють журналісти, фірма «Сумимостобуд» була заснована у 1998 р. у формі ЗАТ низкою фізосіб, серед яких найбільшою окремою часткою володів Іван Романюк. У 2011 р. фірму переоформили в ТОВ, єдиною власницею і керівником якого стала Світлана Романюк (за інформацією системи SMIDA, вона ж була головою правління ЗАТ «Сумимостобуд» з 2008 р.).

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ в особі Першого заступника голови В.Костюшка та АМКУ в особі Голови Сумського облтервідділення Є.Касьяна у відповідь на звернення заявили, що порушень на тендері не було, оскільки Іван та Світлана Романюк розлучені з 2003 р.

Тобто головне вчасно розвестись, а те що Іван Романюк є одним з засновником фірми що виграла тендер, то таке.

І це не перший подібний випадок. Тільки протягом 2013 було кілька випадків, коли державний «Сумський облавтодор» з невідомих причин просто не брав участі в торгах, які проводила Служба автомобільних доріг Романюка, а тендери вигравав афілійований з Іваном Романюком приватний «Сумимостобуд» Світлани Романюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Установлен средний инкубационный период коронавируса

Тоді Романюк вйшов сухим з води і тільки отримав догану за … «нераціональне використання коштів».

І не дивно, тому що в нього були високі покровителі з «Партії регіонів».

Так, тоді Романюк був тісно пов’язаний з «Партією регіонів» та відповідав за «перенаправлення» «дорожніх» коштів, що виділяються для Сумщини, в приватні кишені.

Можна впевнено сказати, що Романюк відповідальний за руйнування місцевої державної «дорожньої» індустрії, яка була створена за рахунок платників податків.

Але то були часи Януковича і можна булу сподіватись, що після Революції Гідності дорожніх аферистів відсторонять від пограбування бюджету. Але не так сталось як гадалось.

Романюк нікуди не подівся. Він продовжує очолювати Службу автомобільних доріг у Сумській області. Швиденько перефарбувавшись він і надалі «освоює» бюджети та руйнує «дорожню» галузь Сумщини.

Наразі відкрито не одне кримінальне провадження по очолюваній Романюком службі.

Так, наприклад в ході досудового розслідування встановлено, що 24.07.2019 до Охтирської місцевої прокуратури надійшли матеріали ЄО УЗЕ в Сумській області ДЗЕ НП України № 74 від 24.07.2019 та рапорт о/у УЗЕ в Сумській області з повідомленням про те, що посадові особи Служби автомобільних доріг в Сумській області під час проведення протягом 2018 року «Поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення О-191107 Чупахівка — Перелуг — Комиші » вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт форми КБ-2, внаслідок чого здійснили підроблення офіційних документів.

Так, встановлено, що між Службою автомобільних доріг України в Сумській області (ЄДРПОУ 24014538538) та ДП Сумський облавтодор ВАТ ДАК Автомобільні дороги України (ЄДРПОУ 31931024) укладено договір про виконання ремонтних робіт в межах її експлуатаційного утримання на об`єкті Автомобільна дорога О191107 Чупахівка — Перелуг — Комиші .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать урну для праха

Проте, в ході огляду ділянок дорожнього покриття автомобільної дороги О-191107 Чупахівка — Перелуг — Комиші, де виконані відповідні ремонтні роботи — виникли сумніви, щодо фактичних об`ємів проведених робіт, їх якості та відповідності використаного будівельного матеріалу.

Тобто служба Романюка просто вкрала гроші виділені на будівельні матеріали.

При цьому пан Романюк не цурається нараховувати собі величезну зарплату. Він навіть виявився «рекордсменом» серед усіх депутатів Сумської облради за розміром зарплати — 750 437 грн. за рік, або близько 62,5 тис. грн. в місяць.

Далі буде

Джерело

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: