Ігор Молоток відкрив пам’ятник Пантелеймону Кулішу у селищі Вороніж (ФОТО)

Ігор Молоток відкрив пам’ятник Пантелеймону Кулішу у селищі Вороніж (ФОТО)

Про це від написал на своїй сторінці в Facebook: “Сьогодні день народження Пантелеймона Куліша. Минуло 200 років з того дня, коли ця видатна людина з’явилась на світ. Безмежно вдячний колегам-депутатам, які торік підтримали мою ініціативу щодо відзначення ювілейної річниці талановитого митця на державному рівні.

Принагідно до знаменної дати на малій Батьківщині Пантелеймона Куліша, у селищі Вороніж, був відкритий пам’ятник. Він унікальний у своєму роді, адже це пам’ятник Кулішу-юнаку, який стоїть на порозі своїх майбутніх звершень.”

Також народний депутат Ігор Молоток висловив подяку воронізьким краєзнавцям: “Окрема подяка воронізьким краєзнавцям, які провели грандіозну роботу по вивченню родоводу Куліша, завдяки яким ми тепер знаємо, якими стежками ходив майбутній геній, де була його батьківська хата, де він хрестився, де вчився грамоті…

Дякуючи їх невтомній праці нещодавно вийшла в світ книга присвячена творчості письменника і саме сьогодні, в день його народження, вона була вперше презентована широкому загалу. Це перша «ластівка» з трьох книг, які планується випустити у недалекому майбутньому.”

Нардеп зазначив: “Можливо, вдасться відшукати невідомі раніше твори, чи рядки, де наш земляк описує красуню Десну, або ж розповідає про Шостку тих часів, адже у біографії і творчості Куліша ще багато «білих» плям. «Мені треба жити довго…, щоб підготувати продовжувачів моїх справ», – казав Куліш.

Сподіваюсь, у серцях прийдешніх поколінь він житиме вічно і ще запалить не одну зірку на літературній та науковій ниві.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать компанию по выкупу автомобилей в Украине: рекомендации и советы

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: