ГУР: Україна вперше вразила найновіший Су-57 під Астраханню

ГУР: Україна вперше вразила найновіший Су-57 під Астраханню

Україна вперше заявила про успішну атаку на російський винищувач п’ятого покоління Су-57 на аеродромі «Ахтубінськ» в Астраханській області, згідно з інформацією Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України. Інцидент стався 8 червня, і супутникові знімки показують пошкодження на аеродромі, включаючи воронки від вибухів і сліди пожежі поруч з винищувачем.

Українська розвідка стверджує, що Су-57 є найсучаснішим російським винищувачем, здатним нести ракети Х-59 і Х-69, і що російські ВКС мають лише невелику кількість таких літаків.

Інформацію про пошкодження Су-57 підтверджують і російські провоєнні блогери. Близький до ВКС РФ Telegram-канал Fighterbomber повідомив, що аеродром в Ахтубінську був атакований безпілотниками, і Су-57 отримав пошкодження від осколків, уточнюючи, що літак може бути списаний, що стане першою бойовою втратою Су-57 в історії.

«Да, вчера аэродром в Ахтубинске подвергся атаке БПЛА. Три штуки долетело. Осколками получил повреждения Су-57, сейчас определяется, подлежит он восстановлению или нет. Если нет, то это будет первая боевая потеря Су-57 в истории»

Міністерство оборони РФ поки не коментувало інформацію про удар по аеродрому і винищувачу, але вранці 8 червня повідомило про знищення трьох безпілотників над Астраханською областю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Борисенко Дмитрий Валерьевич (Дима "Тортик") неприкасаемый контрабандист для СНБО и СБУ

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: