Гогілашвілі з Будановим відмазали свого орендодавця — «конвертатора» Стрелковського від санкцій

Гогілашвілі з Будановим відмазали свого орендодавця — «конвертатора» Стрелковського від санкцій

Гогілашвілі з Будановим відвели санкції РНБО від Стрілковського та всіх «конвертаторів» у квітні

Найцікавіше у розслідуванні «Слідство.Інфо» щодо співжиття в одному будинку сімей начальника ГУР МО Кирила Буданова та скандально звільненого заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі з дружиною Машею Левченко — помічницею Президента, — це їхній орендодавець.

Те, що Гогілашвілі та Буданови разом знімають будинок — просто побутовий факт, який пояснює, чому під час скандалу на блокпосту в АТО колишній заступник міністра МВС пересувався автомобілем військової розвідки. Друг та сусід підігнав.

А ось те, що вони орендують житло у дружини В’ячеслава Стрєлковського, пояснює, чому проти нього не було введено санкції на засіданні РНБО 30 квітня, хоча до цього все було готове. І чому тему «конвертаторів», яких мали ввести за «контрабандистами», взагалі зняли з порядку денного РНБО.

Весною РНБО випустила два списки «контрабандистів» — перший і доповнений, і після цього чекали, що піде удар по бенефіціарах конвертаційних центрів і так званих «скрутників».

Фірми В’ячеслава Стрєлковського (він і його дружина Діана — резиденти Чехії) всім відомі: ТОВ «Альянс-Логістик», ТОВ «Продмаркет-Захід», ТОВ «Продмаркет-Волинь», ТОВ «Продмаркет плюс», ТОВ «Продмаркет трейд», ТОВ «Аква Груп ЛТД» та інші. DT.UA писало, що обсяг конвертаційних операцій – 4 млрд грн на місяць.

Стрєлковського також називають одним із тіньових співвласників платіжної системи Global24, яка воювала з конкурентами через видання Mind. Вороги були дуже зацікавлені створити йому проблеми. А там «непрості персонажі», включаючи Віктора Ющенка.

І тут тема зникла. Заготовлений список «конвертаторів» на санкції — лише 9 осіб, до яких входили В’ячеслав Стрєлковський, Євген Пуля, Костянтин Круглов та інші — віддали на розробку податкової. На РНБО не винесли і питання більше не порушували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Богдан Воронцов - матерый аферист теперь руководит проплаченными титушками

У сюжеті «Слідство.Інфо» Євген Олейніков, який 27 вересня виграв конкурс на голову податкової, а 3 листопада Кабмін скасував рішення про його перемогу та 25 листопада остаточно звільнив, сказав, що податківці не можуть провести перевірки структур Стрєлковського, оскільки всі документи вилучено у кримінальних справах!!! А справи не рухаються.

Справи справді стоять. Ще у травні чекали, що Офіс Генпрокурора вручить Стрєлковському підозру в рамках кримінального провадження проти колишнього голови ДПС Сергія Верланова (за статтею ч. 2 ст. 364 КК – зловживання владою та службовим становищем через скасування податкового повідомлення на 2,2 млрд грн.). Але нічого не сталося.

До речі, цікаво, що «Слідство.Інфо» колишня контора Дмитра Гнапа, а тепер Ганни Бабинець, яка здебільшого працює «по фінансах», такими як розслідування Pandora Papers з офшорами «Кварталу 95», взялося за непрофільну тему — заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі — як він став «ебалом року».

У «Слідство.Інфо» була одна знакова робота з МВС — фільм про те, що колишній нардеп від «Народного фронту» Євген Дейдей, близький до Арсенія Авакова, організував ввезення в Україну кілерів, які у травні 2020-го серед білого дня розстріляли чорногорського. наркобарона Раде Звіцера у Новопечерських Липках.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: