Гелева ручка перестала писати – розказуємо про причини та надаємо поради

Гелева ручка перестала писати – розказуємо про причини та надаємо поради

Гелеві ручки пишуть красиво, насичено. Але є проблема – швидко перестають писати. Особливо прикро, коли це зовсім нова ручка. Чому так відбувається? Розкажемо, на що звертати увагу під час купівлі гелевих ручок. А якщо вас цікавлять якісні ручки та сучасні офісні канцтовари, хороші пропозиції можна переглянути за посиланням.

Як пише гелева ручка?

З назви зрозуміло, що стрижень гелевої ручки заповнює в’язка речовина. Саме такій густій консистенції ми вдячні за гарний насичений і глянсовий слід на папері. Ця властивість особливо цінується художниками, які створюють дивовижні ілюстрації за допомогою гелевих ручок. Проте речовина в стрижні швидко закінчується. Швидше ніж в будь-яких інших видах ручок. Тому вкрай нераціонально використовувати їх для конспектів.

Як правильно користуватися гелевою ручкою

Іноді гель засихає на кульці. У таких випадках потрібно добре розписати ручку або протерти кульку рідиною для зняття лаку. І найголовніше – не можна ставити гелеву ручку кулькою догори. За той час, поки ви не будете користуватися, вміст стрижня сповзе вниз. Ручка перестане писати. Її можна буде тільки викинути. Також гель може висихати, якщо ручка перебуватиме недалеко від обігрівача. Або коли її зберігають без ковпачка.

На що звертати увагу під час купівлі ручки?

Розберемо варіанти ручок, які відповідають вимогам – красиво пишуть і довго не висихають. Відразу відкидаємо лінери та капілярні. Безсумнівно, пишуть вони красиво, витончено та навіть підходять для каліграфії. Але є істотний недолік – швидко висихають. Тому що фактично це фломастери, але зроблені за технологією ручок.

Найдовше прослужать кулькові ручки

В пасту входить олія, а не речовина на основі води. Термін придатності таких ручок від 2-х до 5 років. Але не всі з них пишуть красиво. Дешеві можуть бруднити, пропускати, залишати нерівномірно насичений слід. З недорогих моделей варто придивитися до торгових марок Uni та Pilot. Вони пишуть насичено й акуратно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автозапчасти для БМВ: большой ассортимент на сервисе Авторазборка Autobot™

Ролери надійніші

З ролерами можна не турбуватися, що кулька зіпсується або вміст стрижня сповзе вниз. Просто тому, що кулька обертається на 360 градусів, а чорнило зроблено на основі води. Термін придатності переважно 2-3 роки. Пишуть ролери красиво, приємні у використанні.

Гелеві ручки

Жодна ручка не залишає такий гарний глянцевий слід, як гелева. Якщо правильно зберігати, термін придатності у них від 2-х до 3-х років. Крім того, деякі виробники, наприклад Zebra, додають у речовину пігменти, що підвищують в’язкість. Такі стрижні не потрібно розписувати і проблем із кулькою не виникає. Термін придатності ручки зазначається на наборі або коробці.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: