Globalmoney продовження. В «ЛНР» заступилися за платіжну систему та назвали події «полюванням на відьом»

Globalmoney продовження. В «ЛНР» заступилися за платіжну систему та назвали події «полюванням на відьом»

Скандал навколо платіжної системи Globalmoney є «спланованою акцією» і «полюванням на відьом». Резонанс, який викликали повідомлення українських ЗМІ про наявність у Globalmoney сторінки в забороненої в Україні російської мережі «Вконтакте» і співпраця компанії з незаконними фінансовими структурами ЛНР, може вплинути на стабільність роботи Globalmoney в ОРДЛО.
Зокрема, як  повідомляє  луганський сайт Cxid.info, можуть виникнути проблеми з переводами і зняттям готівки через гаманці Globalmoney.

«Весь этот скандал, скорее всего, хорошо спланированная акция, направленная на внутриукраинские разборки между финансовыми учреждениями за новые потоки, а также имеет политическую подоплеку — на Украине продолжается охота за ведьмами, «работающими на Кремль», но жителей Луганска это тоже может коснутся. Причем, достаточно большого количества луганчан. Ведь тех, кто пользуется электронными кошельками для осуществления денежных переводов в Украину и обратно, и дальше — немало. Так что, им всем нужно быть готовыми к тому, что сервисы GlobalMoney, в том числе связанные с луганским «Первым коммерческим центром» в ближайшее время не будут в полном объеме осуществлять переводы и операции по обналичиванию», – пишет сайт Cxid.info.

Видання, яке в своїх контактах  вказує  адресу в окупованому Луганську

і  позиціонує  себе як «головний сайт новин в Луганську і Луганській області»,

також рекомендує клієнтам Globalmoney в ОРДЛО попередньо узгоджувати доступність послуг з перекладу та переведення в готівку коштів з контрольованою України території.

«Поэтому, обращаясь за услугами в финансовые компании, в тот же «Первый коммерческий центр», сначала выясните у персонала, на сколько они способны выполнить запрашиваемую услугу, за какой период времени и за какое количество денег. Ведь не исключено, что из-за подобных «волнений», цена услуг на этом рынке может возрасти», – отмечает Cxid.info.

Нагадаємо, 27 липня ЗМІ опублікували новину, що в забороненій в Україні російської мережі «Вконтакте» діє сторінка Global24 (електронний гаманець системи Globalmoney). На сторінці представник Global24 консультував клієнтів з приводу переказу коштів з України на картки російських банків і підтверджував, що платіжна система працює з «будь-яким банком» на території РФ. Крім того, ЗМІ знайшли в мережі «ВКОНТАКТЕ» рекламу фінустанови так званої ЛНР “Первый коммерческий центр”  про можливість зняття коштів з гаманців Global24 в окупованому Луганську. Представниця Globalmoney Тетяна Лисенко заявила, що їй нічого не відомо про сторінку компанії в «Вконтакте» і спростувала інформацію про роботу Globalmoney в окупованому Луганську. 28 липня сторінка Globalmoney «Вконтакте»  була видалена .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Альона Лазуткіна - наркотичні оргії кремлівської пропагандистки

Згідно з рішенням РНБО України від 28 квітня 2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» веб-ресурс «ВКонтакте» був заблокований на території України. 14 травня 2020 санкції були продовжені рішення РНБО і затверджені указом президента Володимира Зеленського. Цьому передував заклик СБУ продовжити санкції проти «Вконтакте» як інформаційної платформи для здійснення гібридної агресії проти України. 16 березня 2017 було введено санкції РНБО України проти російських банків. Ці санкції були продовжені рішення РНБО від 18 червня 2021 і затверджені указом президента Володимира Зеленського. У список увійшли 55 російських банків, платіжних систем і так званих «центральних банків» з ОРДЛО. Перекази грошових коштів на територію ОРДЛО підпадають під статтю №258-5 Кримінального кодексу України — фінансування тероризму.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: