Експерти розповіли про головні напрямки розвитку світового грального бізнесу в 2023 році

Експерти розповіли про головні напрямки розвитку світового грального бізнесу в 2023 році

Світовий онлайн гемблінг продемонстрував в минулому році неабияке зростання. І це попри те, що світова економіка знаходиться не в найкращому стані через нестабільну політичну ситуацію. Військові дії в Україні, запроваджені внаслідок агресії росії санкції, проблеми в енергетичному секторі, новий виток протистояння між США та Китаєм — все це та багато інших чинників дозволили експертам назвати 2022-ий рік ледь не найскладнішим на планеті з часів закінчення Другої Світової війни. Але не всі сектори економіки знаходяться зараз в пригніченому стані. Легальний онлайн гемблінг вперше увійшов до п’ятірки найприбутковіших галузей світової економіки та ще й зайняв за підсумками минулого року почесне друге місце. Найбільше зростання спостерігалося в країнах Східної Європи, а взагалі за прогнозами позитивна динаміка збільшення доходів операторами ринку буде зберігатися принаймні до 2026 року.

Так що Україна цілком слушно свого часу прийняла рішення про легалізацію грального бізнесу, випередивши навіть Німеччину з Нідерландами. Звичайно, війна не найкращим чином відобразилася на підсумкових показниках українського ринку азартних розваг. Хоча тільки у вигляді ліцензійних платежів бюджет отримав понад 1,16 млрд грн. Але можна очікувати серйозного прориву вже в цьому році. Як у плані нашої перемоги над ворогом, так і в справі збільшення прибутків вітчизняного грального бізнесу. Тим паче тенденції, що спостерігаються нині у світовому гемблінгу, є позитивними. Які ж головні моменти відзначили експерти, намагаючись окреслити напрями його розвитку цього року?

5 тенденцій, які, за думкою провідних експертів галузі, сформують підсумки діяльності грального бізнесу у 2023 році

Позитивна динаміка зокрема буде обумовлена наступними факторами:

  1. Подальшим розвитком сучасних передових технологій. Використання IT-рішень, максимальне впровадження розрахунків у криптовалютах, прискіплива увага до перспективних інновацій — це все дасть додатковий поштовх ринку та поліпшить якість послуг, що надаються гравцям. Показово, що оператори та державні регулятори будуть продовжувати пліч-о-пліч працювати над упорядкуванням правил та умов використання інноваційних продуктів, адже користь від цього обопільна.
  2. Продовженням зростання частки мобільного гемблінгу. Особливого прориву очікують від країн, де тільки розгортаються сучасні мобільні мережі. Це дасть змогу місцевим мешканцям користуватися смартфонами для гри через Інтернет. Передусім мається на увазі африканський континент, який має всі шанси стати справжнім локомотивом розвитку глобального гемблінгу.
  3. Хвилею легалізацій, яка останніми роками захопила світ. Експерти прогнозують, що найбільші американські штати вже цього року скасують заборони на організацію азартних розваг. Китай на фоні економічної кризи розмірковує над відкриттям на своїй території так званих гральних зон. Поки грати дозволено тільки в Макао — колишній португальській колонії. Влада північноамериканських країн, зокрема Бразилії, Чилі та Аргентини, планує в цьому році закінчити роботу над прийняттям законів, що значно полегшують організацію азартних розваг. Нові гральні зони планують відкрити у декількох центрально-африканських країнах.
  4. Пожвавленням діяльності наземних гральних закладів. Пандемія коронавірусу свого часу зіграла на руку онлайн казино. Але цього року передбачається, що люди більш активно почнуть повертатися в офлайн.
  5. Підвищенням ролі суспільної думки — вона буде відігравати вирішальну роль у формуванні регуляторної політики держав у сфері грального бізнесу. Загалом у світі люди лояльно ставляться до легальних гральних закладів, навіть якщо самі не відвідують їх. Адже їх відкриття дозволяє наповнювати бюджет, що має позитивний вплив на розвиток економіки країни та рівень соціальної захищеності громадян.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: