Дитячі стрижки в барбершопі

Дитячі стрижки в барбершопі

Сучасні діти прагнуть рано подорослішати і часто наслідують своїх батьків. Наприклад, дівчатка починають носити речі мами, користуватися парфумами та фарбувати губи помадою. Але ж і хлопчики не відстають — намагаються вживати фрази своїх батьків у розмові, поводитися у певних ситуаціях як вони.

Наша стаття спрямована на те, щоб допомогти вам спрямувати зростання в інше русло в такому юному віці. Залучити до того, щоб хлопчина стежив за своїм зовнішнім виглядом, доглядав волосся, готувався бути “акулою” в чоловічому середовищі. В статті розкажемо чому потрібно водити сина на дитячу стрижку в барбершоп та як привчити дитину до цього.

Чому необхідно залучати синів до походів у барбершоп?

Один із найважливіших і перших кроків має бути привернення уваги, тобто зацікавленість з боку дитини. Важливо долучити дитину до правильного догляду за собою, до чистоти, до любові до себе та до свого тіла. Допомогти дитині створити та зберегти свій стиль зовнішнього вигляду.

Варто намагатися завжди брати з собою дитину в барбершоп, щоб вона вчилася бути мужньою та стильною. Слідкувати за тим, як роблять своєму батькові зачіску чи стрижку — це захоплення, приємний час разом зі своїм батьком.

Наприклад, поки ви сидітимете в залі і чекатимете своєї черги, спробуйте витратити цей час з користю. Почитати журнали, попити чай чи напій з дитиною, пограти у настільні ігри та інше.

Дитяча стрижка у барбершопі

Для початку, ви повинні розуміти, що дитина і доросла — це дві різні особи з різними інтересами. Звичайно, краще наводити дитину старше 5 років, тому що вона вже має уявлення у багатьох речах. Адже важливо, щоб ваше чадо насолодилося повністю всім процесом та надовго запам’ятає цей день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Натуропатичні препарати для нервової системи: природний підхід до здоров'я

Звичайно, краще буде, якщо дитина зможе спокійно висидіти від 30 хвилин у кріслі. Будьте готові також до того, що у деяких хлопчаків може різко зникнути інтерес до того, що відбувається в барбершопі. Для дітей у такому юному віці — це вважається нормою, потрібно просто виявляти терпіння до роботи з дітьми.

У жодному разі не змушуйте сидіти насильно малюка в кріслі, це найгірша ідея, повірте. Ви звичайно можете посприяти тому, щоб навчити дитину бути більш терплячою, посидючою, але залиште краще це батькам. Спробуйте його мовою розповісти йому, що ви хочете зробити, привернути його інтерес до стрижок, зачісок.

Влаштовуючи сварку з дитиною в кріслі, ви нариваєтеся на серйозну розмову з батьком. Тому уникайте зайвих дій і просто пам’ятайте навіщо до вас привели дитину. Прищепити любов до себе, навчити створювати свій власний стиль та інше.

Підготовка дитини до стрижки

Так-так, ви не дочули. Для походу зі своїм малюком у барбершоп його потрібно добре і ретельно підготувати. Просто затягнути його без будь-якого інтересу та заохочення – у вас не вийде.

Перш за все почніть із звичайної розмови між батьком і сином. Розкажіть про барбершоп, про те, що це за салон, хто там працює, що там роблять і таке інше. Якщо у малюка виявиться інтерес, то його можна сміливо брати із собою на стрижки та укладання.

Спочатку краще посадити його в ролі наглядача, щоб вона спостерігала за тим, що робить майстер. Він повинен зрозуміти, що в цьому немає нічого поганого, болючого чи жахливого. А вже далі можна йому показати фотографії дітей із стильними стрижками і зачісками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Інновації у світі абразивних матеріалів: Нові технології та матеріали

Який барбершоп вибрати для дитини?

Враховуйте всі пропозиції від барбершопів, створіть список зручностей. Буде краще, якщо ви перегляньте всі послуги, фото майстрів та клієнтів. Ви повинні віддати свою дитину тільки в найкращі руки, а саме в руки свого майстра.

Барбер має бути не лише майстром, а й психологом, другом та товарищем. Під час стрижки будьте поряд зі своєю дитиною, підглядайте за рухами та розмовами майстра. Не забудьте врахувати ще й місцезнаходження барбершопу.

Адже поки ви добиратиметеся до іншого кінця міста — у дитини може зникнути інтерес. Так що постарайтеся врахувати всі нюанси та моменти для того, щоб дитина в комфорті.

Сподіваємося, що наша стаття спромоглася допомогти вам реалізувати давно задумане. А найголовніше — залучити свого маленького “Я” до того, що ви любите і до того, щоб бути завжди красивим, стильним і мужнім.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: