Ігор Мосійчук агент кремля. Добровольці ЗСУ звернулись до правоохоронців з приводу діяльності зрадника

Ігор Мосійчук агент кремля. Добровольці ЗСУ звернулись до правоохоронців з приводу діяльності зрадника

Ігор Мосійчук, колишній народний депутат України, звинувачується в співпраці з Кремлем та виконанні завдань, що становлять загрозу інтересам України. Зараз Мосійчук перебуває за кордоном, в Польщі, і отримує фінансування від осіб, пов’язаних з російськими агентами. Також Мосійчук може мати зв’язки з іншими особами, які також звинувачуються в антиукраїнській діяльності.

Добровольці Збройних Сил України звернулися до правоохоронних органів з приводу цієї діяльності, яка, на їхню думку, може містити елементи державної зради та дискредитувати владу України. Суспільство звернеться до влади Польщі з вимогою вигнати Мосійчука з країни та заблокувати його фінансові рахунки.

Доброволець ЗСУ звернувся до біглого, колишнього народного депутата України, Ігоря Мосійчука та його холуїв.

«Вже десять років триває війна проти кремлівського агресора. Майже два роки триває повномасштабна війна, важкі втрати, вбивства і руйнації українських міст.

І в цей час в нашій Державі продовжує свою ворожу діяльність кремлівська агентура — колишні представники партіі ОПЗЖ та їхні холуї.

Фінансист ОПЗЖ Вадим Столар, який і досі є народним депутатом України, його спільник Максим Микитась, на якого вже відкрито декілька кримінальних справ за спотвореним корупцією тендером будують ГЕС для концерну Укргідроенерго, фактично розкрадаючи кошти з державного бюджету в інтересах кремлівських посіпак.

Цим кремлівським потворам підіграє колишній народний депутат Ігор Мосійчук, який виїхав з України під час повномасштабного вторгнення. Фактично, Мосійчук за винагороду обслуговує цих кремлівських холуїв.

Виникає питання до Мосійчука — ти по яку лінію фронту? Чому ти виїхав з України? З якою метою ти відкривав позиції стратегічно важливих військових об’єктів? Для чого ти обслуговуєш Столара і Микитася? Чому дискредитуєш Головнокомандувача Залужного та загалом військове керівництво нашої Держави? Це замовлення Медведчука, Столара та їхнього холуя Микитася? За яких обставин ти почав співпрацю з путіноїдським ютуб-каналом?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  АллатРа. Секта путинопоклонников под руководством Данилова пустила корни в США

Також військовий розповів журналістам , що Ігор Мосійчук , колишній народний депутат-хабарник , який втік з України зараз перебуває в Польщі та фінансується з кишені Столара та Медведчука через колишнього депутата рейдера-хабарника Максима Микитася.

Інший спецпризначенець ЗСУ в інтерв’ю, яке вийде пізніше, розповів, що зараз суспільство робить звернення до СБУ на дії Ігора Мосійчука , які містять факти державної зради та дій що дискредитують владу в своїх публікаціях, в його телеграм-каналах та інших соціальних мережах ! Також буде суспільний запит до влади Польщі , щоб змусити владу Польщі вигнати цього діяча з території країни та заблокувати його рахунки та фактичні рахунки його родини , які отримують кошти від російських агентів!

Будемо спостерігати за розвитком подій!

Попри діяльність кремлівських агентів всередині Держави — ми переможемо! Слава Україні.»

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: