Дмитро Живицький та Роман Гученко. Як дефіцитним пальним торгували голова Сумськї ОДА та його радник

Дмитро Живицький та Роман Гученко. Як дефіцитним пальним торгували голова Сумськї ОДА та його радник

«Поповни картку Гученку», так відповідали сумчанам, які хотіли отримати дефіцитне пальне на заправках в квітні-травні цього року. Номер картки вказаний нижче.

По всій країні пального не було, а у радника головного радника голови Сумської військової адміністрації Живицького Д.О. бензин і дизель був. І у самого Живицького теж. Хоча сам він в той час з Сумщини втік і десь переховувався.

Судячи з Акту вилучення, частково пальне бралось на безоплатній основі. На Акті видно, що підписувався Гученко Роман, як заступник голови Сумської Тероборони (в Сумській ТРО про це ніхто не знає).

Близько 1,5 млн грн. отримав Гученко Р. на свою картку за 3 місяці. Переважна більшість платежів за пальне, але допускаємо і за інші «послуги » пов’язані зі своє діяльністю отримували радник та губернатор. Нижче приведена частина платежів, люди не соромились і в призначені платежів вказували 40 чи 60 літрів, обнал талонів, бензин чи дизпаливо.

Платежів багато, взяли тільки частину. Нагадаємо, що голова Сумської ОВА Живицький в квітні вже повернувся в Сумську область після деокупації і та не міг не знати, що робить його підлеглий.

Кошти витрачали переважно на будівельні матеріали (хто з них робив ремонт не відомо), знімали в банкоматах, багато платежів, коли сума зарахування вища одночасного розрахунку в АЗС. Отже Гученко і Ко, інколи просто спекулювали на сумчанах.

Якщо розглянути видатки останніх періодів, видно, що компанія на виручені від торгівлі конфіскованим паливом, кошти полюбляла відпочивати в ресторанах м. Суми, таких як Альбіон, Стумарі, Арт Бар, Кофе Ізі, Сажа.

Якось сумно, що під час війни губернатор Живицькій та його “шістки” тупо ошукують простих людей.

24.08 Сумська ОВА та ін. святкували день незалежності в ресторані Альбіон. Розрахувались спільною карткою. Співробітники Альбіону інформацію підтверджують.

По інших закладах теж завжди присутній губернатор Живицький і його радник Гученко. Всі пам’ятають жартівливе повідомлення в поліцію, що Живицький гуляє в ресторані Сажа з пістолетом?

Через 10 хв після цього повідомлення з картки зняли 2600 грн. і це вказано на малюнку трохи вище.

Це вже схоже на тотальну корупцію, з чорною бухгалтерією. Впевнені заробляють вони набагато більше, але як завжди буває — не уважні до деталей.

Є докази участі голови Шосткинської районної адміністрації Губенко у пропажі 40 цистерн з пальним, в період окупації Сумської області. Організована оборудка головою Сумської ОВА Живицьким та його політичним партнером народним депутатом Михайлом Ананченко, але це вже в іншій статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пилипейко, Романько и Нога организовали схему по разворовыванию топлива у ВСУ и ТрО

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: