Для чого замовляють бейсболки під друк

Для чого замовляють бейсболки під друк

Бейсболки або кепки – популярний літній головний убір, який захищає від сонячного проміння, перегрівання шкіри, шкідливого впливу ультрафіолету тощо. Окрім того, вони можуть доповнювати ваш повсякденний, спортивний або навіть робочий образ. Так, ми не помилилися – такі головні убори використовуються у тому числі як елемент робочої форми.

Особливо, якщо замовити їхнє брендування. Тобто нанести на тканину логотип або назву компанії. Бейсболки під друк сьогодні можуть бути як білими або чорними, так і більш яскравими, ознайомитися з усією палітрою відтінків можна на https://promohit.com.ua/odyag/kepky-ta-bejsbolky-pid-prynt/.

Для чого замовляють друк на таких головних уборах і які методи використовуються для нанесення написів або принтів на тканину? Ми підготували відповіді на усі ці запитання.

Для чого і кому актуальні бейсболки під друк

Сьогодні друк на бейсболках замовляють дедалі частіше. Адже цей елемент гардеробу повільно повертається у тренди. І це не дивно, кепки максимально зручні та практичні, надійно захищають голову від сонця і доповнюють будь-який образ. Моделі з нанесеними на них написами, фотографіями або принтами можна використовувати як:

  1. Цікавий та оригінальний подарунок. Ви можете придумати унікальний дизайн виробу для того, аби порадувати ним своїх друзів та рідних.
  2. Доповнення тематичного образу. Часто такі бейсболки замовляють, наприклад на паробоцькі вечірки, дні народження, професійні свята тощо. Так у всіх учасників події буде аксесуар, який нагадуватиме про неї.
  3. Елемент фанклубу. Фанати гуртів замовляють собі друк на футболках з назвою або фотографією улюблених артистів.
  4. Брендування. Назва, логотип бренду, нанесені на кепку та бейсболку, дозволяють просувати компанію. Такий головний убір може стати частиною робочого одягу або, наприклад вітального презенту для бізнес-партнерів, потенційних клієнтів тощо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кондиціонер Сooper Нunter: що треба обов’язково знати, перед тим як його придбати для квартири чи офісу

Часто друк на футболках з такою метою замовляють власники мережі доставки, торгівельних центрів, автозаправочних станцій. Окрім того, що такі вироби просувають бренд, вони ще й захищають від сонця, що особливо актуально, коли працівники перебувають на відкритому просторі влітку.

Як здійснюється друк на бейсболках

Сучасне обладнання дозволяє швидко нанести принти або написи на кепки або бейсболки з максимально точною передачею відтінків, контурів тощо. Головне знайти компанію, яка використовує інноваційні передові технології, а також високоякісні фарби з широкою палітрою відтінків.

Безпосередньо сам відтворення написів і принтів на тканині здійснюється методом флексографічного друку або термопереносом. Вибір того чи іншого варіанту здійснюється, виходячи з партії, яку ви замовляєте (деякі види друку не підходять для великої кількості виробів, оскільки процес перенесення малюнку буде тривати занадто довго), складності самого зображення тощо.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: