Демонтаж кондиціонера: кому знадобиться ця послуга?

Демонтаж кондиціонера: кому знадобиться ця послуга?

Переїзд в іншу квартиру чи офіс? Потрібно організувати перенесення системи кондиціонування з одного приміщення в інше? Доступна ціна демонтажу кондиціонера: https://airproservice.kyiv.ua/vstanovlennia-kondytsioneriv/demontazh-kondytsioneriv/ надає таку можливість. Відтепер, кожен власник сучасної спліт-системи може скористатися послугою, яка є актуальною та допомагає значно заощадити кошти на купівлі нової техніки, за рахунок встановлення уже наявної в іншому об’єкті. Самостійно виконати демонтажні роботи зі збереженням фреону не вийде, тому рекомендується скористатися послугами спеціалістів, які точно знають, як правильно закоркувати систему та зберегти екологію від нищівного фреону.

Виконання демонтажу та перенесення кліматичної системи виконується згідно з певним алгоритмом дій та правил:

  1. Спочатку перевіряється цілісність холодильного контуру, він має бути повністю герметичним.
  2. В середину трубопроводу не мають попасти вода та пил, які знищать магістраль в майбутньому, при наступному запуску системи.
  3. Витік фреону категорично не допускається.
  4. Система повинна запакуватися та щільно закритися в короб. Транспортування має виконуватися обережно, задля уникнення пошкодження та вибуху холодоагенту.
  5. Накидні гайки не відкручуються.
  6. Кімнатний модуль має бути закритий на спеціальні зачіпки та фіксатори.

Детальну інформацію та професійні послуги з демонтажу спліт-систем ви можете знайти на сайті AirProService. За консультацією звертайтеся за номером, вказаним на сайті.

Демонтажні роботи по місту Київ

Існує певний перелік дій, які виконуються при демонтажу кондиціонера. Спочатку перекривається вентиль для подачі фреону від вузької трубки до компресора. Потім ті ж самі дії виконуються відносно широкої трубки. Пристрій має пропрацювати щонайменше десять хвилин при мінімальній температурі. Та трубка що йде до штуцера повністю закривається, знімаються захисні ковпаки, і через хвилину закриваються. Обов’язково при цьому потрібно слідкувати, щоб в трубку не потрапила волога чи пил. Фреон таким чином залишиться в контурі. Тільки після цього можна перейти до демонтажу кімнатного та вуличного блоків. Надвірній блок перед зняттям від’єднується від електромережі. Знімаються трубки зі штуцерів та обережно заклеюються, щоб уникнути пошкодження та засмічення. Клеми помічають для того, щоб в майбутньому правильно їх під’єднати на свої місця. Витягується фреонопровід і ретельно упаковується. Кімнатний блок зняти найпростіше, для цього виконуються роботи по роз’єднанню передньої панелі, зйому проводів, фреонокабелю та фіксаторів. Потім демонтується монтажна пластина та сам блок. Запаковування виконується в спеціальний картон, а перевезення тільки у вертикальному положенні.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: