Бренд Nike: цікаві факти про одну з найвідоміших спортивних марок

Бренд Nike: цікаві факти про одну з найвідоміших спортивних марок

Діяльність всесвітньо відомої марки “Найк” стартувала від рядової компанії початківця до корпорації світового рівня. Історія бренду Nike почалася у 1964 році. Тоді вона носила нічим не примітну назву Blue Ribbon Sports, а засновником був студент Філ Найт, який захоплювався бігом на короткі дистанції, та його друг. Спершу новостворена фірма, замовляла взуття з Японії та продавала його прямо на вулиці. Згодом з’явилась змога замовляти моделі з власним дизайном. Саме тоді було прийнято рішення про зміну назви. Між варіантами Dimension 6 і Nike був обраний саме останній – і з цим власники явно не помилились.

Логотип, ту саму фірмову «галочку» створила студентка-дизайнер Каролін Девідсон, і отримала за цю роботу 30 доларів. Втім, коли бренд вийшов на світовий рівень, їй доплатили більше ніж півмільйона доларів. Нова ера для фірми почалась 1975 року, коли була розроблена рифлена підошва, ідею якої «підказала» звичайна вафельниця. Такі кросівки забезпечували покращене зчеплення з поверхнею, й зайняли під час продажів половину ринку спортивного взуття. З часом прибутки підприємливих друзів все швидше росли, і на сьогодні марка зайняла особливу нішу як у сфері постачання спортивної амуніції, так і в повсякденній моді.

Що виготовляє бренд: спектр товарів

Отже, в перелік виробів входять:

  • Спортивні костюми, брюки та худі;
  • Майки, футболки, лонгсліви;
  • Взуття – кеди та кросівки, як для різних видів спорту, так і для повсякденного носіння;
  • Верхній одяг – куртки на різні сезони.
  • Спідня білизна;
  • Рюкзаки та сумки;
  • Головні убори;
  • Шкарпетки та багато іншого.

Є варіанти для чоловіків та жінок, універсальні колекції, одяг та взуття для дітей та підлітків. Спортивні моделі створюються передусім для баскетболу, бігу, футболу, роботи в фітнес-залі. Чудова амортизація, підтримка стопи, відсутність натирання, відмінні гігієнічні характеристики – все це вигідно виділяє взуття бренду серед конкурентів. На дизайн фірма звертає не меншу увагу. При цьому часто розробка зовнішнього вигляду продукції реалізується спільно з успішними спортсменами та знаменитостями музичної сфери та кіноіндустрії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як без проблем замовити дипломну роботу та підготуватися до захисту.

Хоч компанія є американською, найбільший фірмовий магазин знаходиться в столиці Великобританії. Чотириповерховий магазин вміщує в собі найбільший вибір товарів від найновіших та найдорожчих лінійок до дисконтних моделей з минулих колекцій, за суттєво нижчою вартістю. Придбати продукцію «Nike» в цьому торговому закладі часто вирішують знаменитості, тому зустріти когось із зірок там та попросити автограф – додатковий плюс.

Продажі Nike в Україні: де знайти оригінальну продукцію?

Щоб не натрапити на підробку, необхідно шукати товари в офіційних дистриб’юторів. Інтернет-магазин чи фізичний магазин повинні надавати для ознайомлення документацію, яка підтверджує справжність продукції. На оригінальні товари надається гарантія виробника, що дозволяє бути сповна впевненим у якості. Особливо це важливо, якщо одяг або взуття купується для тренувань чи змагань, де від комфорту значно залежить результативність.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: