Боротьбою Нацкорпуса з Порошенком у 2018-2019 роках керував агент Москви – Коротких (“Боцман”)

Боротьбою Нацкорпуса з Порошенком у 2018-2019 роках керував агент Москви – Коротких (“Боцман”)

Що відбувається? Все просто. Нацкорпус розвалюють. При цьому, основна задача стоїть не «пересадити» (це нереально за визначенням), а максимально їх дискредитувати. Дивіться самі.

У Харкові заарештовано шестеро членів Нацкорпусу – буквально сьогодні всіх їх посадили на 60 діб. Звинувачення – рекет. Реакція не забарилася – в Нацкорпусі вже пообіцяли Зеленському жорстку відповідь. Білецький заявляє – «буде гаряче». Не знаю, що це означає, але якщо раптом в Києві підскочать ціни на іграшкових свиней або клоунів – я не здивуюся.

Тим часом в мережу злили відео допитів у російських спецслужбах відомого російського нациста Максима «Тесака» Марцинкевича і… Сергія Коротких. Так-так, того самого «Боцмана», одного з наближених осіб Білецького. У записі серед іншого фігурує розписка Коротких від листопада 2007 р. де він зобов’язався співпрацювати зі спецслужбами РФ.

Сенсація – боротьбою НК з Порошенко у 2018-2019 рр. керував агент Москви!!!

Раніше ЗМІ оприлюднили розслідування Ukrainian Cyber Alliance та InformNapalm на предмет зв’язків з виконавцем антиукраїнських акцій в Польщі за гроші Кремля Олександром Усовським представників Нацкорпусу та Нацдружин

Звісно зразу ж пішов поголос, що запис злила ФСБ, але я вважаю що злила його як раз СБУ Баканова. Технічно – нічого складного, злити запис може кожен. Добути його СБУ могла по своїх оперативних каналах ще в часи Грицака – тоді прокручували справді карколомні операції. Або – ще будь коли.

Логіка проста. Якщо Короткіх був на гачку у ФСБ, розкривати його Москві не вигідно. А от СБУ в порядку дискредитації Нацкорпусу – залюбки.

Удар по «Боцману» це сильний удар по Нацкорпусу, після якого Білецькому стане не до сміху. В Росії «Боцмана» звинувачували в етнічних убивствах. В Україні Боцман був пов’язаний із загиблим журналістом Шереметом (за деякими даними був останнім з ким зустрічався Шеремет). Боцман був зв’язаний з головою «Білоруського дому» Віталієм Шишовим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Бавовна" в Энгельсе. Украинские дроны атаковали российскую авиабазу в Саратовской области
Короткіх та Аваков молодший

А ще, саме «Боцмана» звинувачують у вбивстві Ярослава Бабича, одного з творців батальйону «Азов», ще до Білецького. До речі, справа Бабича була зам’ята як раз на рівні МВС.

Яку справу можуть розкрутити з цих фактів у МВС та СБУ, гадаю пояснювати не треба. Мета? Вона очевидна. Нацкорпус завжди категорично заперечував свій зв’язок з міністром МВС Арсеном Аваковим. Але в ОПУ так не вважають і б’ють по Нацкорпусу як раз з метою позбавити Авакова вуличної гвардії, а ще краще – підкорити її.

Але Нацкорпус відмовлятися від звичної вольниці, схоже, не хоче. Тож конфлікт – неминучий. І шансів вистояти у Нацкорпусу – нуль. Чому?

Наразі діяльність Короткіх і Білецького СБУ офіційно не розслідує. Але ж може почати. Матеріали почнуть потрапляти у ЗМІ. І пересічні громадяни охреніють коли від творців мемів «Порошенко вбив брата» почують те що вони розкажуть про НК.

Також нагадаємо – «Інститут національної політики» виклав досьє, де звинувачує Сергія Коротких у роботі на спецслужби РФ. Автора досьє побили.

А там і до справи Бабича справа дійде. І не тільки до неї. Більше скажу, наступний на меті буде Внутрішній корпус батальйону «Азов». А там і до діяльності самого батальйону руки дійдуть. В ЗМІ вже була інформація про те, що командуванню бату «Азов» виставили ультматум. Або – «Азов» стане звичайним штатним підрозділом НГУ на кшталт бату Кульчицького, або – діяльністю «Азова» займеться військова прокуратура. Кримінальні справи будуть порушені десятками, а далі «Азов» зазнає долі бату «Шахтарськ» – його розформують. Скажу більше, наступним буде Внутрішній корпус бату «Донбас». Благо – Семен уже сидить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Ясиноватой "бавовна"-time: после взрывов на месте прилета начался пожар. Видео

До речі, відіграти до «як було» уже не вийде. Жабу варять повільно – Білецькому дають зрозуміти, що подальших проблем можна уникнути. Але заарештованих уже – доведеться здати. Вольниця завершена. Білецькому вказують на його місце. Або – або.

Така от гірка історія відбувається на наших очах. Але я маю для Нацкорпусу дивовижну новину. Новину, яка точно зігріє їх у найскрутніших і найбільш ганебних для них ситуаціях. Зате – не Порошенко.

Сподіваюся – воно того коштувало.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: