Артем Білик та Наталія Чирич, та їхнє паливо без «палива»

Артем Білик та Наталія Чирич, та їхнє паливо без «палива»

Більшість українців відчули.

Смерть, ракетний терор, руйнування, біль…

…Опір, віра, мужність, єднання, …

Рецепт “Бандерівської смузі” знають навіть діти.

Основний інгредієнт – бензин.

Але в цьому інгредієнті не лише октанові числа, а й економічний сенс війни.

Купуючи паливо країни-агресора та його союзників, навіть для рецепту улюбленого «Бандерівського смузі», ти автоматично «доносиш» на російські кулі та ракети.

Разом із кібер-розвідкою України видання з’ясувало, які нафтобази та мережі АЗС все ще співпрацюють із російськими та білоруськими постачальниками. Використовуючи європейські компанії-прокладки, вони розмальовують свої українські активи у синьо-жовтий колір, оподатковуються благодійними фондами, сподіваючись, що зможуть замаскуватися.

Але українці об’єдналися та стали вовками, а овець у вовчій шкурі – бути не може у нашій зграї.

Наш журналістський фронт працює не для нових «літер» у мережі, а щоб донести та пояснити кожному небайдужому українцю – перемога починається з себе та свого вибору шляху до перемоги.

Наша команда проаналізувала тисячі документів у відкритих реєстрах України, архівах, отримали інформацію від наших партнерів International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ), проаналізували відкриті реєстри судових справ, поспілкувалися з експертами та аналітиками ринку нафтопродуктів, і дійшли висновку, що не менше 15 нафтопродуктів та зрідженого газу на нафтобазах та в мережах АЗС українці купують російсько-білоруське виробництво.

Вдумайтеся, частка товарів, що імпортується в Україну, з категорії «нафта і нафтопродукти» становить 15,6 %, що трохи більше 6,8 млрд доларів.

Частка у категорії “гази нафтові” становить 4,1% (1,8 млрд доларів).

Це майже 11 млрд доларів.

15% з яких – у той чи інший спосіб фінансують терористичний режим.

У першій публікації ми висвітлимо роботу структури AVANTAGE 7 у перекладі з французької «ПЕРЕВАГИ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Мелбет». Ще одна «дочка» російської 1XBet працює в Україні. І знову з ліцензією КРАІЛ. Розслідування

Справді, ця структура має переваги, але у роботі з агресором.

Структура, що включає нафтобази, більше ста АЗС та десятки бензовозів, контролює одна родина: подружжя Білик Артема та Чирич Наталії.

Історія компанії розпочалася 15 років тому з покупки Біликом А.Є. 50% Макарівської газонаповнювальної станції біля свого тестя. Однак, як використати посаг, враховуючи свої зв’язки в Росії та Білорусії, новий власник зорієнтувався швидко. І залучив російський ЛУКОЙЛ та організував прямі поставки зрідженого газу через свої компанії до Білорусі. Далі розвиток через рейдерські захоплення невеликих АЗС у Київській, Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій областях (2011-2015) та отримання контролю над новими нафтобазами через кредитні схеми банків (Лосинівка, Заворичі).

Починають працювати паралельні структури: фармацевтика, будівництво, пиломатеріали. Тісна співпраця з корумпованими правоохоронними органами не дала руху жодній із понад тридцяти кримінальних справ.

Начебто б нічого незвичайного, крім одного АЛЕ:

Майже всі поставки палива та зрідженого газу здійснювалися та здійснюються з Росії та Білорусії.

Разом із нашими партнерами з ICIJ ми відстежили переміщення палива через підконтрольні подружжю (понад 50!) юридичних осіб із Росії/Білорусі, через компанії у Литві, Польщі, Болгарії, Німеччині в Україну. При цьому відбувається зміна номенклатури у митних деклараціях та дивним чином А92 після ланцюга переміщень стає А95.

Подружжя Білик-Чиріч контролює понад тридцять юридичних осіб лише в Україні. І ці компанії – учасники переплетених ланцюгів транзакцій для схем згорток ПДВ та зміни номенклатури.

Дешеві нафтопродукти та зріджений газ Авантаж 7 у 2010-2014 роках отримав завдяки старим дружнім зв’язкам Артема Білика та колишньому «гаманцю» диктатора лукашенка – Юрію Чижу, який у той період контролював весь рух лукойлівської нафти та газу та роботу Мозирського. Після падіння з білоруського Олімпу Чижа Артем Білик продовжив працювати з його бізнес-партнером, литовським бізнесменом – Вітольдом Томашевським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Арман Ахаронян – таинственный преступник, контролирующий криминальный мир Чехии

І зараз у 2023 році Томашевський займається нафтовим бізнесом у Росії разом із колишнім віце-президентом компанії Лукойл Валерієм Суботіним (компанія «Інвест Трейд»), у Білорусії з колишнім білоруським партнером Олексієм Алексіним, який останніми роками наділений режимом Лукашенка. . До речі, після розслідування Siena та BIC Олексин вже зазнав санкцій США та ЄС.

В Україні Томашевський активно співпрацює з мережею «Авантаж 7» подружжя Артема Білика та Чирича Наталії.

Ми проаналізували наявні статистичні звіти, що імпортуються під час війни структурами «Авантаж 7» нафтопродуктів і газу, які склали: 65 тис. тонн зрідженого газу та 110 тис. тонн нафтопродуктів. Половина з яких виготовлена з російської сировини та поставлена через компанії зареєстровані в ЄС та Казахстані.

Вирахували середню торгову націнку оптового постачальника сировини, і отримали приголомшливу цифру в 410 млн грн чистого прибутку, перерахованих до кривавого бюджету грошей з простих українських водіїв, які нічого не підозрюють.

Здається, хтось хоче переплюнути «донатами» Притулку лише для військово-промислового комплексу ворога.

Настав час вивести вівцю з нашої української вовчої зграї. Тому що війна – це час для подвійних стандартів. Під час війни все просто: свій чи чужий.

Закликаємо свідомо робити свій вибір!

Хочемо привернути громадську увагу до кротів та посібників терористичного режиму!

Журналісти обіцяють працювати далі…

 

Автор: Наталія Діденко

 

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: