Антивікова медицина — медицина майбутнього

Антивікова медицина — медицина майбутнього

В останнє десятиліття особливо зріс інтерес до антивікової медицини. І це цілком зрозуміло, оскільки очікувана тривалість життя населення Землі неухильно зростає і в цілому ряді країн вже перевищує 80 років. Відповідно, неухильно зростає і кількість віково-асоційованих хвороб (так званих хвороб цивілізації), а також бажання людей якомога довше залишатися здоровими, активними і красивими. Міцне здоров’я, висока стресостійкість і працездатність, зовнішня привабливість і свіжість — саме заради цих складових біологічної молодості люди витрачають чималі ресурси на боротьбу зі старінням.

Представляємо вам Доктора Альону Богославець, яка знає все про один зі сторін цієї проблеми — про збереження зовнішньої привабливості та свіжості.

B її послужному списку диплом лікаря отриманий у Буковинському державному медичному університеті.

Ще під час навчання Альона Богославець приділяла особливу увагу вивченню біологічних процесів старіння людини, його причинам і способам боротьби з ним, епігенетиці та особливостям роботи сигнальних молекул у клітинах старіючого організму.

Ця тема стала предметом її подальшого інтересу в медичній кар’єрі. А після закінчення навчання, для проходження інтернатури, Альона Богославець обрала напрямок дерматології та венерології в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця в Києві.

Напрямок діяльності остаточно визначився після інтернатури — Богославець Альона обирає косметичну медицину, корекцію естетичних наслідків старіння.

Успішне омолодження обличчя потребує глибокого розуміння залежних від віку змін його контуру (старіння м’яких тканин, які підлягають) і змін текстури (старіння шкіри).

Чи можна сповільнити цей процес, утримати обличчя і тіло від старіння шкіри? Лікарка Альона Богославець відповідає на це запитання позитивно — так, це можливо.

Вона вивчає найкращий досвід зарубіжних колег і проходить численні програми навчання та стажування у провідних світових експертів. (перерахуємо лише деякі з них).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Державний телеканал Терор-ТБ або недалеке майбутнє

Протягом 2015 року доктор Альона Богославець пройшла три стажування в Мілані з провідних практик анти-ейджінгу та естетичної медицини під керівництвом професора Alessio Redaelli і професора Lotti Torello, а також стажування в Монте-Карло (Монако) у доктора Georges N’Guyen у рамках Aesthetic and anti-aging world congress. Всі нові знання і досвід докторка Богославець імплементувала у свою практику.

Надалі доктора-косметолога Альону Богославець можна було зустріти:

  • на стажуванні в Бордо (Франція) з інноваційних продуктів Laboratoires Genevrier, IDUNE HA, IALUGEN.

  • на медичному тренінгу з анатомії та ін’єкційних технік з використанням гіалуронової кислоти під керівництвом доктора Mark Posselt (Женева, Швейцарія).

  • на медичному тренінгу від фармацевтичної компанії Filorga (Paris), яка розробляє і виробляє препарати на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти глибокого очищення.

  • на медичному тренінгу в AestheFill REGEN Biotech Inc., Південна Корея.

  • на стажуванні у професора Mourizio Ceccarelli M.D. з повної оптимізації обличчя і тіла, L’International Centre for Study and Research in Aesthetic and Physiological Medicine.

  • «Комплексні протоколи корекції вікових змін. Врахування індивідуальних особливостей. Прогнозування результату» професорки Юцковської.

У Парижі Альона Богославець пройшла навчання по роботі з інноваційною лікувальною косметикою з використання процедури «Друга шкіра» за допомогою сітки-аплікації на ділянки шкіри, які потребують корекції в результаті травми або вікових змін (Biologique Recherche Certificate).

Доктор Богославець усвідомлює, що ефективно імплементувати накопичений величезний досвід і знання в галузі естетичної медицини, анти-ейдженгових програм і розвитку бізнесу в авторські програми можливо тільки за умови ведення приватної медичної практики.

Тому в лютому 2018 року лікарка-косметологиня Альона Богославець, лікарка вищої категорії засновує AB Clinic, яка спеціалізується на малоінвазивній естетичній дерматології та інтегративній медицині. Невеликий штат найкращих професіоналів України, які поділяють концепцію інтегративної медицини та Age management, активно впроваджують новинки індустрії та авторські методики лікарки Богославець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Квартирный переезд (Киев) с GROOT - Грузовое Такси: Ваш надежный выбор

Довірте себе величезному досвіду, професіоналізму та майстерності лікарки — косметологині Альони Богославець і не прогадаєте.

Автор Геннадій Горобець

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: