Ананченко Михайло Олегович: ​​»слуга» організував схему незаконного виїзду українських чоловіків закордон

Ананченко Михайло Олегович: ​​»слуга» організував схему незаконного виїзду українських чоловіків закордон

Голова Сумської обласної організації партії «Слуга Народу», Народний депутат Михайло Ананченко організував схему незаконного виїзду українських чоловіків закордон, про це заявив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Артем Ситник.

За словами одного з керівників НАЗК і першого директора НАБУ М. Ананченко звернувся до Сумської ОВА з проханням надати дозвіл на виїзд двом особам, нібито, для доставки гуманітарної допомоги. Але надалі ці дві особи ввезли чотири автомобілі для власних потреб, на одному з яких їздить і сам народний депутат. За цією схемою закордон вже переправлено десятки українських чоловіків платоспроможного статусу та, під виглядом гуманітарного вантажу, ввезено автомобілі, генератори, старлінки, тощо, які потім продавалися через мережу магазинів. 

Сама фігура М. Ананченка цікава не лише НАБУ та НАЗК, але і Службі безпеки України. Ананченко відома на Сумщині довірена особа Андрія Деркача, який Указом Президента позбавлений громадянства України та за даними СБУ, керував в Україні агентурною мережею ГУ Генштабу РФ. 

Адже сам М. Ананченка є продуктом інкубатора спецслужб та проросійських сил в Україні. Його політичний злет тісно пов’язаний зі структурами В. Медведчука та патронатом ідеологів «російського світу» в Україні. 

Так званим «Студентським Президентом України» (що стало відправною крапкою його політичної кар‘єри) М. Ананченко став завдяки так званій ВМГО «Студентська республіка», «зірками», «суддями», ключовими тренерами та експертами якої були підозрюваний у державній зраді занесений на «Миротворець», журналіст каналів Медведчука — Руслан Коцаба та звинувачена СБУ в організації мережі коригувальників вогню Євгенія Більченко, технологи та люди Медведчука, що опікувалися цим проектом. 

Не гребує М. Ананченко і банальною корупцією. Так, в одній зі справ ним зі спільниками було розкрадено пального необхідного для ЗСУ на суму понад 50 млн. грн;  а в іншій — про постачання бетонних захисних споруд в області за завищеними цінами  — СБУ уже пред’явлено обвинувачення ще одному його спільнику Голові Сумської облради Віктору Федорченко, на чиєму автомобілі М. Ананченко їздить закордон.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: