Альона Лазуткіна – наркотичні оргії кремлівської пропагандистки

Альона Лазуткіна – наркотичні оргії кремлівської пропагандистки

Зворотний бік кремлівського книжкового продюсора.

Останнім часом велику популярність серед мешканців Києва набули секс-вечірки.

Це досить незвичайні заходи, що мають еротичну спрямованість.
Існує думка, що особам, готовим до експериментів в інтимній області, такі паті будуть дуже цікаві та корисні.

Такі вечірки проводяться із завидною частотою, адже стають основою для продовження спілкування учасників.

Відвідують їх люди, які шукають постійні пари для групового сексу, що передбачає обмін партнерами.
У ході вечірки відбувається активне спілкування між відвідувачами, проводяться різні конкурси та вікторини еротичної спрямованості.
Організатори самих цих заходів, хоч і безпосередньо і підпадають під 302 статтю КК України, але самі вважають, що їхній захід не набуває забороненого характеру,
організовується для того, щоб люди зі схожими інтересами могли налагодити спілкування між собою і реалізувати згодом ідеї щодо організації сексуального життя.

Але на практиці дещо відрізняється від таких тверджень.

Відома у київській тусовці книжковий продюсер Олена Лазуткіна (Ольона Лазуткіна), выдзначаэться тим що просуваэ проросійських ідей та безпосередньо активною участю як у заходах “лівої” спрямованості, так і у підтримці псевдо-ЛГБТ руху – один із організаторів подібних заходів.

Варто зазначити, що більшість організаторів подыбних заходів в Києві проводять секс-вечірки закритого типу, і лише на спеціалізованих форумах чи через знайомих вдається дізнатися про такі події. Самі кафе, бари та готелі, в яких часто проводять подібні заходи, слід шукати таким самим способом.

Вони часто не мають яскравих вивісок, які могли б привернути увагу оточуючих. Тому, не знаючи точної адреси, такий заклад буде складно знайти.

Але Лазуткіні приходиться взагалі не солодко в цій ніші – вона змушена окремо приховувати свою підпільну діяльність та стежити за серйозним рівнем анонімності своїх
заходів – набагато більшим, ніж іншим організаторам.

Чому ж Олена або Альона Лазуткіна настільки педантична у питаннях, у яких можна було б, здавалося, і розслабитися – адже саме для цього подібні заходи організовуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Фотоприколи та анекдоти: що таке сучасний український гумор

Питання в тому, що кожна медаль має дві грані. Але Олена – людина настільки багатогранна, як алмаз у колекції хтивого султана.

Тоді як у інших організаторів є певні “табу”, що стосуються вікових рамок, анонімності відвідувачів, наркотиків на паті тощо, то Олена подібними
дрібницями не морочиться.

Минуле Лазуткіна дає їй безпроблемний доступ до оптових майданчиків з продажу наркотичних засобів.

Незважаючи на те, що Олена має за плечима статтю за розповсюдження та збереження наркотиків, відомо, що вона торгувала амфетаміном та прекурсорами через мережу
книгарень, директором якої вона і вважалася. Але, містичним чином, їй вдалося уникнути прямої “відсидки” за свої справи. Очевидно, люди всередині системи ОБНОН, що допомагали їй тоді, були лояльні до її нових хобі.

Інакше складно зрозуміти, як кур’єри, буквально з кульками все того ж амфетаміну, приїжджають за годину до заходу та вручають організатору партію.

Але “феном”, втім, у Києві мало кого здивуєш. Так само, як і секс-вечірками.

Популярність та суперсек’юрність заходів Лазуткіної ґрунтується дещо на іншому моменті.
Цинізм фактів, що відкрилися, може здивувати навіть тих хто “бачив види”.

На запити товстосумів, які фінансують цілком легальні події Лазуткіної – виставки, презентації, видання книжок тощо. – Олена постачає на свої секс заходи,
у закриті кімнати, неповнолітніх з інтернатів та неблагонадійних сімей!

Завдяки своїм зв’язкам із деякими авторитетами в циганському суспільстві, Олена й отримує “живий товар”.

Звичайно, грошей вистачає і Лазуткіній і заплатити “постачальникам” і навіть жертвам насильства щось перепадає.

Хоч багаті збоченці і перебувають там “інкогніто”, в масках, але досвідчена та безстрашна Лазуткіна перестрахується, записуючи оргії на приховані камери.

Чи робить це для ще більшого збагачення, шантажу, страховки або просто здаючи матеріал “товаришу майору” після закінчення вечірки – не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кирилл Шевченко - мошенник у руля НБУ. Эпизоды из будущих уголовных дел главного банкира страны

Як і не зрозуміло, як відреагує її криша “у погонах”, дізнавшись, що вечірки, на яких поширюються наркотики не тільки для дорослих, але й ще для тих хто не до кінця
подорослішав.

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: