Актуальні 1win акції букмекерської контори

Актуальні 1win акції букмекерської контори

Букмекерська контора 1win пропонує своїм постійним та новим клієнтам різноманітні бонусні винагороди, а також можливість взяти участь в акціях, де розігруються цінні призи. Список активних бонусів можна знайти на сторінці офіційного сайту компанії у відповідному розділі після того, як буде виконано 1win вход. Або клієнти можуть звернутися до операторів технічної підтримки за роз’ясненнями. Кожна нагорода має свої умови отримання та відіграшу, з якими варто попередньо ознайомитись, щоб уникнути надалі проблем.

Вітальний бонус від 1win

Бонус на депозит є першою і щедрою пропозицією букмекера, яку можна отримати одразу після створення особистого кабінету та поповнення депозиту. Компанія надає нагороду у розмірі 500% нарахувань на перші чотири поповнення рахунку. Отримати такий подарунок можуть лише нові клієнти компанії. Розмір бонусу залежить від черговості депозиту:

  • при першому поповненні баланс гравець отримує 200%;
  • після другого грошового переказу беттеру нараховується 150%
  • третє поповнення гарантує нарахування бонусу у розмірі 100%;
  • після четвертого поповнення балансу видає компанія 50%.

Для відіграшу бонусу потрібно буде укласти парі на спортивну подію з коефіцієнтом вище 3.0. У разі позитивного завершення матчу на рахунок гравця перераховується додатковий бонус, що дорівнює сумі зробленої ставки.

Промокоди 1win

Серед різноманіття промокодів від 1win можна знайти окремі категорії. Одні дають можливість отримат безкоштовні обертання — фріспіни. Інші — фрібет, безкоштовні ставки на спорт в букмекерській конторі.

Промокоди на фриспіни в 1vin

Вважається найоптимальнішим методом отримання бонусу у вигляді фріспінів — безкоштовних обертань на акційних слотах. Бонусні спіни нараховуються одразу після активації промокоду 1win. Його потрібно вводити в спеціальне поле. Існують умови для використання таких обертань:

  • фіксована ставка на одне обертання;
  • перелік слотів на яких можна використати фріспіни обмежена і може змінюватися відповідно до умов акції;
  • час відігравання обмежений.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  10 ознак того, що пора замінити холодильник

Частіше обмеження стосуються не конкретного слоту, а загалом якогось провайдера або можуть бути взагалі відсутніми. Вейджер на відігравання такого бонусу також окреслено умовами акції. Якщо у визначений час не прокрутити бонус обумовлену кількість разів — вони згорять.

Промокод на фрібет в 1win

Букмекер 1win дає можливість своїм клієнтам отримати винагороду у вигляді вільної ставки або фрібету на спортивні події. Така винагорода частіше всього виражається в грошовому еквіваленті та не перевищує 500 грн.

Умови використання фрібету дуже прості:

  • після оформлення купону на спортивну подію бетеру буде запропоновано зробити ставку або реальними грошима, або бонусами;
  • якщо ставка зіграє — виграш перераховується на основний рахунок за вирахуванням суми фрібету;
  • якщо ж ставка виявилася невдалою — бетер нічого не втрачає.

Промокод 1win на фрібет також потрібно активувати через особистий кабінет. Це дуже вигідна пропозиція від букмекера — оскільки не потребує відігравання як такого. Відстежувати статистику по нарахованим бонусам можна також через особистий кабінет.

Бонусна винагорода на експрес

Взяти участь у розіграші цього подарунка можуть усі користувачі, які звикли робити ставки відразу на кілька спортивних подій. Тобто бонус видається на експрес. При цьому важлива особливість полягає в тому, що кількість подій має бути не менше ніж 5. У разі перемоги до загальної суми виграшу додається фіксований відсоток, що залежить від розміру прибутку та кількості заявлений ставок в подіях. Чим більше подій, тим вищий відсоток.

Як використовувати бонус 1win

Багато гравців, які отримують бонусну винагороду після створення особистого кабінету або внесення депозиту на рахунок, не знають, як її можна використовувати. Щоб користуватися нагородою, знадобиться робити ординарні ставки, значення коефіцієнтів яких починаються зі значення 3.0.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Прощай, старый друг: всё, что нужно знать о продаже автомобиля

Єдине, що до цієї групи не входять експрес-ставки та системи. Коли укладене парі виграшне, гравець отримує з бонусного рахунку на основний баланс зарахування. Розмір додаткових бонусів дорівнює 5% від початкової суми. Гроші, які будуть отримані, можна використовувати для подальшої гри або виводити на банківські реквізити гравця. Коли ставка програє або повернеться, беттер не отримує нічого. Відігравати бонуси можна лише грошима з основного рахунку. Укладати парі з бонусного балансу не вдасться.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: