7 переконливих причин вибрати Хорватію для сімейного відпочинку з дітьми

7 переконливих причин вибрати Хорватію для сімейного відпочинку з дітьми

Бездоганна екологія, соснові гаї, чисте Адріатичне море, натуральна їжа і маса розваг і розвинена інфраструктура для дітей всіх віків.

Все це – Хорватія, де створені всі умови для гармонійного відпочинку всієї сім’ї.

  1. М’ЯКИЙ КЛІМАТ, ШВИДКА АКЛІМАТИЗАЦІЯ

Хорватія — сама сонячна країна Європи. Триста днів на рік сонце зігріває Хорватію. Клімат в Хорватії досить м’який, немає виснажливої спеки і важкої субтропічної вологості, тому діти там адаптуються до нових умов значно легше і швидше. Температура на курортах Хорватії влітку +25 +30 градусів. Температура води з липня по серпень 26-27 градусів. Купальний сезон триває з початку червня по кінець вересня.

  1. ЕКОЛОГІЯ

Хорватія — це одна з самих екологічно чистих країн світу. На Адріатичному узбережжі Хорватії немає промислових підприємств, відповідно природа не засмічується відходами промислового виробництва. Воду з-під крана тут можна сміливо пити, тому що вона чиста. Так що в кафе, якщо не хочете переплачувати за воду з пляшки, просто скажіть – «Вода з шпини» і вам принесуть воду з крана. Не пошкодуєте!

Кожен рік пляжів Хорватії (а таких набирається понад 100) присвоюються «блакитні прапори», свідчать про бездоганну чистоту моря. За станом прибережних вод стежить держава: в Хорватії законом заборонений злив каналізації і стічних вод у море. За даними Європейського агентства з контролю навколишнього середовища, на узбережжі Істрії найчистіше море в Європі. Видимість досягає до 50 м в глибину!

  1. ОЗДОРОВЛЕННЯ

Хорватія дуже зелена країна. Узбережжям Адріатичного моря ростуть сосни, і коли солоне повітря змішується з ароматом сосен, це вже не повітря, це лікувальний бальзам, а в Далмації ще додається цілюще гірське повітря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Який автомобільний акумулятор? Вибираємо кращий автомобільний акумулятор

Те, що малеча після відпочинку на Адріатиці не хворіє або хворіє менше, підтверджують всі, хто відпочивав у Хорватії з дітьми: сонце, море, чисте повітря зміцнюють імунітет. Поїздка до Хорватії може бути корисна дітям з захворюваннями органів дихання, які страждають алергіями, шкірними захворюваннями, так як місцевий клімат і достаток соснових лісів володіють сильним терапевтичним дією.

Крім того, місцеві термальні й мінеральні джерела тут допоможуть при різних порушеннях нервової системи, опорно-рухового апарату, системи травлення та сечостатевої системи.

  1. ПРИРОДА

Хорватія одна з наймальовничіших країн Європи. Тут дуже чисте море, красиві пляжі, з зростаючими по узбережжю соснами, більше тисячі островів з різноманітною флорою і фауною, величезна кількість автохтонних трав і чагарників, гори, вкриті зеленими лісами, водоспади і природні парки, мальовничі озера і річки.

Хочете показати дітям, як зростає апельсин або зріє виноград — їдьте в Хорватію. У цій країні виноградники, плантації маслин, апельсинів, гранатів і ківі і розкішні лавандові поля. Улюблений Національний парк для відпочинку з дітьми будь-якого віку – Бріуни, де можна поспостерігати за тваринами в природному середовищі існування.

  1. ОБЛАШТОВАНІ ПЛЯЖІ

Всупереч розхожій думці, що в країні немає піщаних пляжів, скажемо відразу – вони є! Піщані пляжі в Хорватії не дуже широкі і протяжні, але місця вистачає всім бажаючим. Знаходяться такі пляжі і в затоках з безпечним, пологим входом в море, зручним для малюків. За рахунок того, що море в затоці не дуже глибоке, вода добре прогрівається, і дітям комфортно купатися навіть в кінці травня — початку червня.

Але Хорватія славиться саме гальковими пляжами з прозорою і чистою водою. Морська вода на таких пляжах прозоріше, ніж на піщаних, за рахунок того, що в ній немає піщаної суспензії. І в дрібній гальці є свій терапевтичний ефект: вона добре масажує стопи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Андрей Волков Инвестохиллс - история русского альфа-рейдера

Всі пляжі в Хорватії, будь то галькові, піщані або штучні, розташовані на бетонній платформі, є муніципальними, з платними лежаками і парасольками. Всі доглянуті пляжі тут обладнані роздягальнями і туалетами, мають кафе і пункти прокату пляжного інвентарю, різноманітної техніки для розваг на воді.

На пляжах-платформах, практично скрізь, можна знайти невелику ділянку з пологим входом для малюків, чи зручний «кам’яний басейн-жабник». І майже на всіх пляжах ростуть широкополі середземноморські сосни, в тіні яких можна з комфортом і користю розташуватися з дитиною.

  1. БЕЗПЕКА

Хорватія відноситься до найбільш безпечних країн Європи, з одним з найнижчих рівнів злочинності. Двері багатьох будинків, особливо в маленьких містах, відкриті, а машини не ставлять на сигналізацію. Немає мігрантів та біженців, хоча країни Європи, практично немає криміналу і злодійства.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: