5 причин, чому варто замовити конверти з логотипом для свого бізнесу

5 причин, чому варто замовити конверти з логотипом для свого бізнесу

Бажаєте інвестувати в рекламу своєї компанії, але не маєте великого бюджету? Ви шукаєте спосіб виділитися серед конкурентів? Бажаєте підкреслити професійний імідж компанії? Замовте конверти з логотипом компанії на сайті konus-u.com.ua — перевірте, чому варто розглянути таку інвестицію.

Найважливіші переваги конвертів з фірмовим логотипом

Конверт є одним з основних елементів оргтехніки. Однак не всі знають, що конверти компаній з логотипом можуть відігравати дуже важливу роль у нашій бізнес-діяльності. Їх функція не обмежується лише відправкою кореспонденції. Якщо нанести на нього естетичний, фірмовий принт, він також може стати ефективним інструментом іміджу .

Елегантні конверти з фірмовим відбитком створені спеціально для потреб підприємств. Чому варто використовувати друковані конверти замість класичних чистих конвертів? Нижче наведено 5 причин, чому варто замовити фірмові конверти з індивідуальним відтиском.

  1. Покращення впізнаваності бренду

Головною перевагою фірмових конвертів є можливість підвищити впізнаваність бренду. Завдяки логотипу на конверті одержувач легше запам’ятає компанію, від якої він отримав таку кореспонденцію.

  1. Простіша та швидша адресація конвертів

Використовуючи друковані конверти з логотипом, ми можемо заощадити час при діловому листуванні. Завдяки друку даних відправника на конверті нам не потрібно вручну вносити їх на конверт або заклеювати його.

  1. Естетика

Також варто звернути увагу на естетичну цінність такого виду конвертів. Елегантний конверт з надрукованим логотипом компанії та даними відправника виглядає набагато краще, ніж рукописний або запечатаний конверт. Використання друкованих конвертів у діловому листуванні зміцнить професійний імідж компанії.

  1. Широкий спектр застосування

Конверти з бланками можна використовувати універсально. Вони чудово підходять не тільки для відправки ділової кореспонденції контрагентам. Якщо ви плануєте презентацію нового продукту, акцію або організацію корпоративного заходу, ви можете замовити конверти з особливим принтом для цієї події. Звичайно, правильно підготовлений конверт помітить і розкриє одержувач набагато швидше в лабіринті інших, звичайних конвертів.

  1. Узгодженість з іншими елементами візуальної ідентифікації
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Логістичні послуги в Україні від Midmoon Logistics

Конверти з логотипом можна легко адаптувати до інших елементів візуальної ідентифікації, включаючи інші принти компанії та офісне обладнання. Наприклад, якщо ви вирішили замовити друковані конверти в нашій друкарні, наші співробітники також із задоволенням виготовлять для вас візитки, блокноти та папки з друком.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: