Site icon From-UA: Новости Украины

Що робити при грибковому ураженні стопи

Що робити при грибковому ураженні стопи

Ураження шкірних покривів грибком – поширена проблема, з якою стикаються люди різного віку: діти та дорослі. Інфекція живе в навколишньому середовищі та організмі людини. При виникненні сприятливих умов, таких як тепло та підвищена вологість, вона починає себе проявляти. Тоді потрібне медикаментозне лікування (Клотримазол, Міконазол, Кетоконазол й інші препарати) та супутні дії, спрямовані на усунення симптомів захворювання.

Причини зараження

У теплому та дуже вологому середовищі відбувається активне розмноження збудників інфекції. Носії грибка регулярно залишають на поверхнях лусочки, уражені грибком. Під час контакту босих ніг з такою поверхнею здебільшого настає зараження. Дуже рідко здорова людина може заразитися при прямому контакті з хворим.

Чинники, що сприяють зараженню:

Рекомендується в громадських місцях, наприклад, у басейні, сауні, пересуватися в капцях, щоб уникнути прямого контакту шкіри з підлогою.

Додаткові фактори ризику

Є ще декілька факторів, які сприяють розвитку грибкової інфекції:

Симптоматика

У деяких випадках при ураженні стоп грибком інфекція протікає безсимптомно або симптоми з’являються не в перші дні, а через декілька місяців. Але якщо з’являється дискомфорт, незначні ознаки грибка, слід негайно звернутися до лікаря та розпочати лікування. Це допоможе швидко отримати необхідний результат.

Симптоми, що спостерігаються найчастіше:

У кожної людини захворювання проявляється по-різному – декілька симптомів одночасно або лише один з переліку. Важливо розпочати лікування на початковій стадії. Якщо стан запущений – розв’язати проблему значно складніше.

Профілактичні заходи

Уникнути інфікування можна, якщо:

При дотриманні всіх рекомендацій ризик зараження грибковою інфекцією можна звести до мінімуму.

Exit mobile version