Робота за кордоном для українців

Робота за кордоном для українців

Після початку війни, тисячі громадян України вимушені були виїхати до інших країн Європи. Українці почали працевлаштовуватись на роботу за кордоном, аби утримувати себе та своїх дітей. Які вакансії пропонують українцям?

Робота за кордоном: де шукати

Робота в Чехії https://1viza.com/vacancies/krayina=chehiya, Австрії, Польщі, Німеччині та інших країнах Європи є для тих громадян України, які вирішили поки не повертатися до дому, а залишитись ще на деякий час за кордоном. Є декілька способів пошуку, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

  • Самостійно. Безкоштовні оголошення на роботу в Польщу, Чехію, Литву, Латвію, Естонію та інші країни можна знайти в соціальних мережах та на спеціальних сайтах з пошуку роботи. Перед відправкою резюме краще перевірити фірму на надійність через офіційні реєстри.
  • За допомогою волонтерських організацій. Після початку війни, в різних країнах ЄС були створені численні волонтерські організації, які в тому числі можуть допомогти з працевлаштуванням. Для цього необхідно звернутись до однієї з них в країні, де громадянин України перебуває.
  • Звернутись до кадрових агентств. Фірми підшукують вакансії та організовують співбесіди з роботодавцями. Крім цього, деякі з агентств мають україномовних співробітників, а тому проблеми зі спілкуванням виникнути не повинно.

Яка є робота для українців в Чехії, Польщі та інших країнах

Робота за кордоном https://1viza.com/ є для різних категорій працівників – висококваліфікованих або без кваліфікації та досвіду роботи. Вакансії для українців в різних країнах є такі:

  • робота в Польщі на складіЛитва, Естонія, Латвія. Для висококваліфікованих фахівців можна знайти роботу в сферах медицини та торгівлі. Робітники без досвіду роботи чи спеціальності можуть працевлаштуватись на заводах, закладах харчування та готелях.
  • Польща. Це може бути робота в Польщі на фермі, заводі, меблевий фабриці. Робітники з робочими професіями можуть влаштуватись на будівництві, деревопереробній галузі, СТО, логістичних компаніях.
  • Чехія. Для українців є вакансії в сільському господарстві, на будівництві та виробництві. Для висококваліфікованих фахівців є можливість працевлаштуватись в ІТ-сфері та медицині.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Самые вкусные суши для тех кто пробует их впервые, по мнению Arasaka sushi

Цей перелік не є вичерпним, українці можуть влаштуватись й в інших країнах – Туреччині, Італії, Іспанії, Фінляндії та ін.

Основні вимоги до працівників з України

Працевлаштування за кордоном дозволяє отримувати значно вищу заробітну плату, ніж в Україні. Більшість роботодавців пропонують працювати 8-12 годин, 5-6 днів в тиждень. Тому однією з основних вимог до працівників є вік та стан здоров’я, витривалість.

Знання мови стане безперечним плюсом для працевлаштування, але якщо українець мови не знає, також може працевлаштуватись. Наприклад, робота в Чехії без знання мови є на заводах, будівельних компаніях, фермах.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: