Андрій Стріхарський будує храм і до нього 176 апартаментів. Чергова афера слуги-забудовника.

Андрій Стріхарський будує храм і до нього 176 апартаментів. Чергова афера слуги-забудовника.

Чергову аферу провертає народній депутат від партії «Слуга народу» за допомогою ДАБІ.

Минулого тижня Держархбудінспекція дозволила столичному забудовнику будувати в Дарницькому районі Києва багатофункціональний храмовий комплекс. Зручне розташування біля метро Славутич, ймовірно, буде залучати безліч паломників, тому забудовник подбав про їх нічліг і передбачив в комплексі 176 апартаментів.

Нове будівництво. МФК на Зарічна, 45 в Дарницькому районі Києва від Status Group Стріхарского.

Дозвіл надано на будівництво багатофункціонального храмового комплексу.

У складі передбачено 176 апартаментів загальною площею близько 10 тис. Кв.м. Площа всього храмового комплексу становить 65 тис. Кв.м. Будується на земельній ділянці площею 1 га з цільовим призначенням «для суспільних та релігійні організації», вид використання «для експлуатації та обслуговування храму Святого Євангеліста Іоанна Богослова».

Храм Святого Євангеліста Іоанна Богослова стане першим храмовим комплексом з апартаментами. Код об’єкта: «будівлі торговельні інші».

Нагадаємо, це вже не перша подібна махінація забудовника. Раніше він таким чином в тому ж Дарницькому районі на комунальних землях навчального закладу побудував «Спортивно-оздоровчого комплекс» за адресою: Харківське шосе, 210 «. Об’єкт  містичним чином перетворився на житлові будинки. І навіть в паспорті будівництва махінатори вказували кількість квартир в цьому «спортивно-оздоровчому комплексі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Єрмак його друг, а Лерос - аферист", сказав Зеленський на зустрічі фракції СН

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: